Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ Lietuvos energetikos agentūra

Energetikos tyrimų ir stebėsenos skyriaus duomenų analitikas (-ė)*

1578-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - VšĮ Lietuvos energetikos agentūra

Darbo pobūdis

  • Duomenų rinkimas, sisteminimas ir apdorojimas;
  • Apdorotos ir išgrynintos duomenų informacijos perteikimas komandos nariams;
  • Tęstinis įvairių ataskaitų ir procesų tobulinimas;
  • Duomenų atvaizdavimas analitiniuose įrankiuose;
  • Savalaikio periodinių ataskaitų atnaujinimo ir naujų ataskaitų kūrimo užtikrinimas;
  • Duomenų teisingumo kontroliavimas ir užtikrinimas;
  • Veiklos duomenų analizė, išvadų ir pasiūlymų teikimas;
  • Kitų analitinių užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas energetikos, ekonomikos arba fundamentaliųjų, technologijos mokslų srityse (gali būti bakalauro studijų absolventas arba magistrantūros studentas);
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, ypač MS Excel;
  • Gebėjimai dirbti su duomenų analizės įrankiais;
  • Interesas tyrinėti, domėtis sąsajomis tarp reiškinių, įvykių, faktų;
  • Noras kurti algoritmus, modelius iš mažos ir didelės apimties duomenų;
  • Gebėjimas valdyti, sisteminti ir apibendrinti informaciją, nustatyti problemas;
  • Savarankiškumas, atidumas detalėms, analitinis mąstymas, kruopštumas, organizuotumas;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, atsakingumas ir savininkiškumas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Anglų kalbos žinios B1 lygiu.

Privalumu laikytume:
  • Turimus programavimo pagrindus ir patirtį;
  • Gebėjimą programuoti Python;
  • Darbo su Power BI, Tableu ar SQL aplikacijomis patirtį;
  • Duomenų analizės procesų patirtį.

Mes jums siūlome

  • Planuojate savo karjerą sieti su energetika, klimato kaitos klausimų sprendimu? Energetikos dekarbonizavimo pirminis prioritetas yra energijos vartojimo efektyvumo didinimas, būtent čia Agentūra planuoja sutelkti savo dėmesį ateinančiais metais;
  • Prasmingą veiklą, leidžiančią tiesiogiai prisidėti prie pokyčių Lietuvos energetikoje kūrimo;
  • Veržlų, profesionalų ir augantį kolektyvą;
  • Lankstų darbo laiką, galimybę derinti darbą iš namų ir biuro;
  • Mokymosi ir tobulėjimo galimybę profesionalų komandoje - energetikos srities kompetencijų centre;
  • Įgyti tarptautinės patirties prisidedant prie inovacijų ir tyrimų, dalyvaujant tarptautiniuose projektuose;
  • Jūsų, kaip asmenybės, augimo ir tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1578-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Tikslus darbo užmokestis bus nustatomas atsižvelgiant į kandidato kvalifikaciją ir profesinę patirtį

PASTABA. *Tikslus pareigybės pavadinimas - Energetikos tyrimų ir stebėsenos skyriaus vyriausiasis (-ioji) specialistas (-ė)

Viešoji įstaiga Lietuvos energetikos agentūra yra pelno nesiekiantis ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, veikiantis valstybės politikos priemonių energetikos bei efektyvaus energijos ir energijos išteklių vartojimo ir Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos ir valstybės programų įgyvendinimo ir stebėsenos srityse, atliekantis centrinės naftos produktus ir naftos atsargas kaupiančios ir tvarkančios organizacijos funkcijas, vykdantis savo įstatuose nurodytų rūšių veiklą ir viešai teikiantis minėtų sričių paslaugas.
informacija apie VšĮ Lietuvos energetikos agentūra
2894 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2020 m.