Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
VšĮ Lietuvos energetikos agentūra

Energijos vartojimo efektyvumo analitikas (-ė)

1800-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - VšĮ Lietuvos energetikos agentūra

Darbo pobūdis

  • vykdyti energijos vartojimo audito atlikimo sistemos priežiūrą, atlikti energijos vartojimo auditų ataskaitų kokybės vertinimus, rengti išvadas bei teikti ataskaitas;
  • rinkti ir sisteminti energijos vartojimo auditų ataskaitų rekomendacijose pateikiamus duomenis ir jų pagrindu rengti suvestines;
  • pagal priskirtą veiklos sritį konsultuoti suinteresuotus asmenis dėl energijos vartojimo audito atlikimo pastatuose, technologiniuose procesuose ir įrenginiams bei transporto priemonėse;
  • rengti energijos vartojimo efektyvumo didinimo veiksmų plano projektą;
  • rengti pažangos siekiant nacionalinių energijos vartojimo efektyvumo tikslų ataskaitas;
  • vykdyti energijos taupymo bei švietimo ir konsultavimo susitarimų įgyvendinimo stebėseną ir kontrolę, rengti susitarimų įgyvendinimo ataskaitas;
  • atlikti įgyvendintų energijos taupymo priemonių patikrinimus;
  • dalyvauti rengiant teisės aktų vidaus dokumentų projektus.

Reikalavimai darbuotojui

  • turite inžinerijos mokslų studijų krypčių grupės arba socialinių mokslų studijų krypčių grupės, vadybos arba ekonomikos aukštąjį universitetinį arba jam prilygstantį išsilavinimą;
  • žinote/esate susipažinęs su Europos Sąjungos (toliau – ES) ir Lietuvos Respublikos teisės aktais, tarptautiniais susitarimais, reglamentuojančiais efektyvaus energijos išteklių ir energijos vartojimo sritį;
  • mokate dirbti Microsoft Office programiniu paketu;
  • gebate analizuoti, valdyti, sisteminti ir apibendrinti informaciją, nustatyti problemas ir rengti išvadas;
  • gebate sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • išmanote dokumentų ir teisės aktų rengimo taisykles;
  • mokate anglų kalbą ne žemesniu kaip B1 lygiu;
  • gebate savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą.

Privalumu laikytume įgytą išsilavinimą energetikos srityje ar turimą darbinę patirtį energetikos sektoriuje.

Siūlome mainais

  • įdomų ir prasmingą darbą prisidedant prie pokyčių Lietuvos energetikoje kūrimo;
  • darbo vietą Vilniaus miesto centre ir galimybę dalį darbo dirbti nuotoliniu būdu;
  • mokymus, dalyvavimą konferencijose ir kitas tobulėjimo galimybes;
  • darbo užmokestį nuo 1800 (bruto) + skatinimą už veiklos rezultatus teisės aktų nustatyta tvarka;
  • galimybę už papildomą atlygį prisidėti prie tarptautinių projektų įgyvendinimo;
  • Jūsų, kaip asmenybės, augimo ir tobulėjimo galimybes.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
  • planuoji savo karjerą sieti su energetika, klimato kaitos klausimų sprendimu? Energetikos dekarbonizavimo pirminis prioritetas yra energijos vartojimo efektyvumo didinimas, būtent čia Agentūra planuoja sutelkti savo dėmesį ateinančiais metais;
  • prasmingą veiklą, leidžiančią tiesiogiai prisidėti prie pokyčių Lietuvos energetikoje kūrimo;
  • veržlų, profesionalų ir augantį kolektyvą;
  • dinamišką darbo pobūdį (galimybę dalį darbo laiko dirbti iš namų);
  • visas socialines garantijas;

Atlyginimas

1800-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Viešoji įstaiga Lietuvos energetikos agentūra yra pelno nesiekiantis ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, veikiantis valstybės politikos priemonių energetikos bei efektyvaus energijos ir energijos išteklių vartojimo ir Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos ir valstybės programų įgyvendinimo ir stebėsenos srityse, atliekantis centrinės naftos produktus ir naftos atsargas kaupiančios ir tvarkančios organizacijos funkcijas, vykdantis savo įstatuose nurodytų rūšių veiklą ir viešai teikiantis minėtų sričių paslaugas.
informacija apie VšĮ Lietuvos energetikos agentūra
2610 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
83
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2155 €
25% uždirba 2155-2612 €
25% uždirba 2612-2996 €
25% uždirba nuo 2996 €