UAB „Nord Steel“

ERP Diegimo Vadovas

Nuo 1400 €/mėn. Į rankas
Mažeikiai, Akmenė, Telšiai - UAB „Nord Steel“

Atsakomybės:

Nord Steel yra tarptautinei įmonių grupei priklausantis fabrikas. Mažeikiuose įsikurusiame fabrike gaminame sunkiajai pramonei skirtus metalo gaminius ir įrengimus, kuriuos eksportuojame į daugiau kaip 30 šalių visame pasaulyje. Nuolat auganti tarptautinė įmonė nuolat didina savo pajegumus ir stiprina savo komandą kviesdama prisijungti įvairių sričių specialistus. Šiuo metu mūsų įmonė ruošiasi diegti automatizuotą gamybos valdymo (ERP) sistemą, kuriai reikalingas diegimo vadovas, prisiimsiantis atsakomybę bendraudamas su sistemos tiekėjais ir įmonės darbuotojais, siekiant tinkamai ir optimaliai skaitmenizuoti gamybos procesus.

Gamybos valdymo sistemos (ERP) diegimo priežiūra ir koordinavimas:
1. Sistemos diegimo projekto paruošimas pagal padalinius; 2. Užduočių delegavimas, taip pat, diegimo priežiūra bei konsultavimas;
3. Įmonės vadovų informavimas apie diegimo eigą ir rezultatus;
4. ERP sistemos mokymo medžiagos paruošimas, mokymų darbuotojams vedimas;
5. Korekcinių veiksmų taikymas;
6. Diegimo proceso vertinimas atsižvelgiant į programinės sistemos apribojimus, korekcinių veiksmų ir sprendimų siūlymas bei įgyvendinimas.

Reikalavimai:

Kandidato profilis:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (inžinerija, informatika).
  • Sistemos diegimo arba projektų valdymo patirtis.
  • Darbo su ERP sistema patirtis.
  • Gamybinių procesų išmanymas.
  • Darbo patirtis gamyboje.
  • Anglų kalba.
  • Geri bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas bendrauti su skirtingų lygių departamentų darbuotojais ir vadovais.
  • Sugebėjimas paveikti ir motyvuoti systemos dalyvius (atsakingus departamentus) siekiant užsibrėžtų diegimo rezultatų.

Mes siūlome:

Siūlome:

  • Konkurencingą atlyginimą.
  • Vadovų palaikymą proceso metu prisidedant prie strateginio sprendimo priėmimo.
  • Jaunatvišką ir darnų kolektyvą.
  • Karjerą ambicingiems ir motyvuotiems.

Atlyginimas nuo 1400 Eur / netto

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. į rankas

Nord Steel yra tarptautinei įmonių grupei priklausantis fabrikas. Mažeikiuose įsikūrusiame fabrike gaminame sunkiajai pramonei skirtus metalo gaminius ir įrengimus, kuriuos eksportuojame į daugiau kaip 30 šalių visame pasaulyje. Nuolat auganti tarptautinė įmonė nuolat didina savo pajėgumus ir stiprina savo komandą kviesdama prisijungti įvairių sričių specialistus.

Siunčiant gyvenimo aprašymą prašome pridėti ir motyvacinį laišką.
Su atrinktais kandidatais susisieksime.
informacija apie UAB „Nord Steel“
3279 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
108
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2326 €
25% uždirba 2326-2975 €
25% uždirba 2975-3714 €
25% uždirba nuo 3714 €