No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „Devtouch!“

ERP KONSULTANTAS (-Ė)

1600-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Devtouch!“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame ilgalaikei karjerai sėkmingoje įmonių grupėje. Užtikrinsime profesionalią naujoko adaptacijos programą, palaikymą ir pagalbą bei nuolatinį tobulėjimą - dalyvausite įvairių įmonių - mūsų klientų - verslo valdyme, mokymuose, konferencijose Lietuvoje ir užsienyje. Siūlome patogias darbui sąlygas beveik miesto centre (nemokamą parkavimą, dviračių saugyklą ir t.t.), visas reikalingas priemones (įskaitant tarnybinį automobilį), savalaikį ir sąžiningą finansinį atlygį bei įkvepiančią motyvavimo sistemą.
Norėtume aptarti pasiūlymą susitikimo metu, tad siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu ir atrankos konfidencialumu pasirūpinsime.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe bendrausite su verslo klientais – išsiaiškinsite jų verslo poreikius, problematiką. Gauta informacija po išsamios analizės bus naudojama Odoo ERP finansų dalies projektavimu ir pritaikymu konkrečiai įmonei. Diegsite Odoo ERP sistemą klientų įmonėse, apmokysite sistemos naudotojus, konsultuosite juos kylančiais klausimais, teiksite programos tobulinimo pasiūlymus. Dalis darbo – komandiruotėse Lietuvoje. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai jūsų komptenecijai

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą (finansai/ ekonomika/ projektų valdymas); sėkmingos darbo patirties apskaitos, finansų srityse, darbo užmokesčio skaičiavime; suvokiate apskaitos principus ir verslo procesus, turite anglų kalbos žinių ir puikų kompiuterinį raštingumą.
Jei siekiate aktyvaus bendravimo su klientais ir norėtumėte pritaikyti savo žinias su tikslu – padėti įmonėms, esate pozityvus žmogus, kuriam įdomu nuolat sužinoti vis daugiau – nedelskite, siųskite savo CV jau šiandien. Susipažinkime.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1600-3000 €/mėn. į rankas
taip pat taikome ir priedų sistemą, apie kurią išsamiau - susitikimo metu.
UAB „Devtouch!“

UAB „Devtouch!“

Esame perspektyvi ir labai sparčiai auganti IT įmonių grupė Digitouch!, veikianti tiek Lietuvoje tiek užsienio šalyse, diegianti tiek Web sprendimus, tiek sudėtingus Verslo procesų optimizavimo įrankius, CRM ir ERP sistemas. Mūsų įmonių grupei priklauso tokios įmonės kaip Canias ERP, digitouch, UAB, devtouch, UAB. Mes kuriame tai, kas palengvina kitiems darbą!
Pagrindiniai įmonės klientai, tai užsienio kapitalo įmonės, reikalaujančios įvairiausio sudėtingumo projektų, pradedant nuo verslo valdymo sprendimų, įvairiausių telekomunikacinių sprendimų, mobilių aplikacijų.
Šiuo metu ieškome Odoo ERP (Verslo Valdymo) sistemos finansų konsultanto (-ės), kuris norėtų tapti mūsų projektų dalimi ir padėtų įgyvendinti ir išplatinti mūsų diegiamas IT naujoves visame pasaulyje.
Sužinokite apie jus daugiau internete
informacija apie UAB „Devtouch!“
4034 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.