Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Digitouch!“

ERP SISTEMOS KONSULTANTAS (-Ė)

1200-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Digitouch!“

Vertės pasiūlymas

Siūlome ilgalaikę karjerą sėkmingoje, 13 metų stabiliai veikiančioje įmonėje. Užtikrinsime patogias darbo sąlygas šiuolaikiškame biure, galimybę dirbti nuotoliniu būdu, įdomius projektus, palaikančią bendraminčių komandą ir nuolatinį tobulėjimą. Garantuojame savalaikį ir sąžiningą finansinį atlygį bei įkvepiančią motyvavimo sistemą. Dalyvausite įvairių įmonių - mūsų klientų - verslo valdyme, mokymuose, konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.
Jei siekiate kurti ir projektuoti įdomias sistemas, prisidėti prie kitų įmonių augimo ir didžiuotis pasiekimais, siųskite savo CV dabar, o Jūsų asmens duomenų bei sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atsakomybių sritys

Šiame darbe bendrausite su klientais, gilinsitės į jų poreikius, o tuomet po išsamios analizės kartu su komanda projektuosite ir diegsite Canias ERP sistemą (finansų, DU, HR moduliai), laikantis griežtų terminų. Didžiąją savaitės dalį praleisite klientų biuruose - teks nemažai keliauti po Lietuvą.
Jauskitės užtikrintai - išmokysime visko, ką mokame patys, turėsite galimybę gilinti žinias mokymuose ir konferencijose.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą audito, apskaitos ar ekonomikos srityse; domitės programavimu ir suvokiate verslo procesus, turite darbo patirties apskaitos, finansų srityje; esate dirbęs (-usi) bet kokia programine įranga ir gebate profesionaliai bendrauti su klientais. Darbui reikės anglų kalbos įgūdžių ir vairuotojo pažymėjimo. Jei esate pasiruošęs daug keliauti, kurti kartu su komanda ir laikytis griežtų terminų, siekiant rezultato - siųskite savo CV nedelsiant, pasikalbėkime.

Atlyginimas

1200-1800 €/mėn. į rankas
taikoma ir motyvavimo sistema

UAB „Digitouch!“

UAB “Digitouch” – jau daugiau, nei 13 metų veikianti įmonė, gerai žinoma klientams dėl savo teikiamų paslaugų. Mes kuriame tai, kas palengvina kitiems darbą! Diegiame verslo valdymo sprendimus, CRM, ERP sistemas ir sudėtingus verslo procesų optimizavimo įrankius. Daugiau apie verslo valdymo sistemą - mūsų internetinėje svetainėje www.canias.lt/
Stipriname komandą ir kviečiame naujoką šioms pareigoms
informacija apie UAB „Digitouch!“
2380 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.

You also might be interested in: