Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Inovacijų tinklas“
More about company »

ES PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius - VšĮ „Inovacijų tinklas“

Darbo pobūdis

darbo patirtį bei karjerą augančioje ir finansiškai stabilioje kompanijoje, kurioje turėsite plačias galimybes panaudoti turimas kompetencijas bei realizuoti savo potencialą. Esame nedidelis kolektyvas ir dirbame biure bene pačiame Vilniaus centre.
Jeigu Jums svarbu pritaikyti savo patirtį ir tarptautiniu mastu, dirbti pasitikėjimu paremtoje aplinkoje, savarankiškai planuoti savo darbo laiką, o pripažinimą įrodantis atlygis ir motyvaciniai priedai galėtų būti dar viena priežastimi prisijungti prie mūsų komandos.
Apie visą tai ir galimas bendradarbiavimo perspektyvas aptarsime susitikimo metu.
Jūsų CV laukiame iki rugsėjo 6 d.
Asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.

Reikalavimai

  • Stebėti ir analizuoti Europos Sąjungos fondų finansines priemones;
  • Komunikuoti su 10-ies šalių partneriais dėl bendrų projektų įgyvendinimo;
  • Rengti Europos Sąjungos fondų finansuojamas paraiškas;
  • Analizuoti naujas finansavimo priemones ir jų teikiamas galimybes klientams bei inicijuoti naujus projektus;
  • Plėtoti inovatyviomis technologojimos paremtus projektus bei rengsime paraiškas projektams skatinantiems inovacijų vystymą.

Mes jums siūlome

turite ne mažiau, kaip 3 m. sėkmingos panašaus darbo patirties, esate profesionaliai bendraujantis, ambicingas, tikslo siekiantis žmogus, kuriam svarbu – žodžio laikymasis ir punktualumas; mėgstate intensyvų darbą, reikalaujantį gebėjimo valdyti didelius informacijos kiekius ir nepasiklysti detalėse; gebate ir norite dirbti savarankiškai, tačiau galite būti ir šaunus komandos narys; puikiai kalbate, rašote lietuvių kalba bei galėtumėte dalyvauti derybose ir anglų kalba.
Tuomet mes Jūsų laukiame pasikalbėti apie partneriavimo galimybes.

Organizacija teikia kompleksines paslaugas Europos Sąjungos fondų paramos gavime bei inovatyvių tarptautinių projektų kūrime, rengime ir įgyvendinime. Mūsų ekspertų sukaupta patirtis ir žinios leidžia būti patikimais partneriais, siekiančiais pridėtinės vertės kiekvienam savo klientui, teikti profesionalias paslaugas, rengiant, įgyvendinant Europos Sąjungos ir tarptautinius projektus nuo idėjos sukūrimo iki jos visiško įgyvendinimo.
Siekiame daugiau, todėl į mūsų komandą kviečiame prisijungti profesionalą.