Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ADB "Gjensidige"
More about company »

ESAMŲ KLIENTŲ IŠLAIKYMO VADYBININKAS (-Ė)

500–900 Eur
Vilnius - ADB "Gjensidige"

Darbo pobūdis

Jūsų pagrindinis tikslas būtų kurti gerus santykius su esamais kompanijos klientais, didinti klientų lojalumą bei tiesiogiai parduoti įmonės draudimo produktus.
  • Nuolatinis darbas su kampanijos esamais klientais, jų sutarčių administravimas ir konsultavimas draudimo produktų klausimais;
  • Esamų klientų išlaikymas siekiant pateikti patį tinkamiausią pasiūlymą;
  • Pardavimus telefonu esamiems klientams;
  • Sutarčių rengimas ir sudarymas;
  • Aktyviai prisidėti prie komandos tikslų vykdymo.

Reikalavimai

Ieškome komandos papildymo - kūrybingų ir norinčių tokiais būti darbuotojų, kurie būtų motyvuoti ir norintys tobulėti, azartiški, pasirengę padėti ir norintys būti pirmais.
  • Gebėjimas užmegzti ir palaikyti pokalbį telefonu;
  • Orientacija į klientą, siekis būti geriausiu savo srityje;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti informaciją ir ją naudoti;
  • Geros lietuvių, rusų arba anglų kalbų žinios;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Mes jums siūlome

  • Nuolatinius mokymus, kurie užtikrina asmeninį tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą ir galimybę realizuoti savo ambicijas;
  • Papildomą skatinimą, už pasiektus tikslus;
  • Galimybę augti, keičiant kvalifikacijos kategoriją, bei siekti karjeros įmonės viduje;
  • Galimybę realizuoti savo kūrybiškumą, dalyvaujant skyriaus bei įmonės veikloje;
  • Papildomas atostogų dienas už lojalumą įmonei;
  • Sveikatos draudimą, kuriuo galėsite atsiskaityti privačiuose gydimo įstaigose;
  • Įdomius, nuotaikingus bei pilnus naujų patirčių įmonės renginius

Atlyginimas

500–900 Eur atskaičiavus mokesčius

"Gjensidige“ yra viena didžiausių draudimo grupių Šiaurės šalyse, listinguojama Oslo vertybinių popierių biržoje. Grupės įmonėse Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Baltijos šalyse dirba 3 800 žmonių. Norvegijoje bendrovė dar teikia bankininkystės, pensijų ir taupymo paslaugas. Grupės veiklos pajamos 2017 m. siekė 27 mlrd. Norvegijos kronų (2,82 mlrd. Eur), o bendra turto vertė – 149 milijardų Norvegijos kronų (15,55 mlrd. Eur).
Informacija apie ADB "Gjensidige"
1398 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
579
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marius Jundulas