Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Advantus"
More about company »

ESAMŲ VERSLO KLIENTŲ VADYBININKAS VILNIUJE

Vilnius - UAB "Advantus"

Pagrindinės naujo kolegos/-ės atsakomybės:

  • Įeinančių skambučių administravimas - klausimų ir problemų priėmimas, sprendimas, nukreipimas;
  • Verslo klientų konsultavimas įsigijus paslaugas, pagalba jas diegiant;
  • Papildomų paslaugų esamiems klientams pardavimas, edukavimas apie rinkos naujoves;
  • Dalyvavimas tiesioginiuose susitikimuose su klientais, nuolatinis tvaraus santykio formavimas.

Tikime, kad Tau seksis gerai, jeigu:

  • Supranti skirtingų verslo šakų procesus, turi verslo klientų aptarnavimo patirties;
  • Esi dirbęs paslaugų pardavimo srityje (pardavimai verslo klientams - privalumas);
  • Domiesi telekomunikacijomis, Tave žavi technologijų naujovės;
  • Gebi kurti ir išlaikyti tvarius santykius;
  • Turi geras anglų kalbos žinias (privalumas);
  • Gali darbui naudoti nuosavą automobilį panaudos sąlygomis.

Kodėl Tele2:

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA

Čia tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA

Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!
UAB "Advantus"

UAB "Advantus"

Pamiršk, ką žinojai apie mus, nes tai buvo vakar. Pokyčiai ir iššūkiai yra užkoduoti mūsų DNR, nes tik mąstydamas kaip Nr. 1 gali tapti Nr. 1. Mes nuolat keičiame dalykus ir keičiamės patys. Tam reikia drąsos. Tam reikia lankstumo. Atkaklumo veikti. Ir atvirumo. Atrasti, suprasti, priimti. Tam reikia darbo aplinkos, kur turėtum teisę klysti. Išmokti. Bandyti iš naujo. Bet svarbiausia, tam reikia talentingų žmonių. Tokių, kaip tu?

Similar job ads: