Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Eitrena“
More about company »

Europalečių remontininkas Vokietijoje

1600-1800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Eitrena“

Darbo pobūdis

Euro palečių, industrinių palečių remontas;
Darbas reikalaujantis didelės ištvermės.

Reikalavimai

Energingumas;
Darbštumas;
Be žalingų įpročių;
Panašaus darbo patirtis privalumas;
Užsienio kalbos žinios nėra būtinos;
Išvykimas kuo skubiau.

Mes jums siūlome

Apgyvendinimas už papildomą mokestį;
Atlyginimas valandinis 10Eur/ val. atsaičius mokesčius.

Atlyginimas

1600-1800 €/mėn. į rankas

Darbuotojų nuoma, tai - procesas, kurio metu atrenkame darbuotoją pagal Kliento pateiktus reikalavimus, įdarbiname naują darbuotoją, prisiimame pareigą administruoti Kliento ir darbuotojo darbo santykius, bei darbo užmokestį.

Ši paslauga skirta supaprastinti darbo santykių administravimą ir efektyvinti personalo valdymą. Tai suteikia galimybę lanksčiai valdyti darbuotojų poreikį samdant juos ilgalaikiams ir trumpalaikiams darbams.

Daugiau informacijos rasite:

skambinkite tel.