Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Aino transportas“

Europos transporto skyriaus vadovas

2000-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Aino transportas“

Darbo pobūdis

Skyriaus plėtimas, vadovavimas skyriui.
Aktyvus bendravimas su esamais vežėjais ir naujų, galinčių pervežti krovinius vežėjų paieška, krovinių paieška
Derybų su vežėjais ir klientais dėl krovinio pervežimo sąlygų vedimas
Informacijos apie transporto priemonių judėjimą fiksavimas laiku ir krovinio pervežimo kontrolės užtikrinimas
Operatyvus bendravimas su kolegomis, klientais ir vežėjais sprendžiant nesklandumus, kylančius krovinio transportavimo metu

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas
Darbo patirtis būtina
Puikios anglų kalbų žinios žodžiu ir raštu
Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, apdoroti bei valdyti didelį informacijos kiekį vienu metu bei greita orientacija
Puikūs komunikavimo įgūdžiai, atsakomybės jausmas, gebėjimas vadovauti ir dirbti komandoje
Dėmesingumas detalėms, analitinis mąstymas

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą, priedus.
Galimybę prisidėti prie įmonės vystymo ir įgyvendinti savo idėjas
Darbą darniame kolektyve

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “Aino transportas” įmonės pagrindinė veikla - krovinių gabenimas automobilių transportu Skandinavijos ir Baltijos šalių kryptimis.
informacija apie UAB „Aino transportas“
5
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.