DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

EXPRESS DELIVERY KURJERIS/-Ė

Nuo 926 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Užsakymų pristatymas Food Service klientams, pagal pateiktą maršrutą;
  • Prekių pasikrovimas ir iškrovimas atvykus pas klientą;
  • Malonus ir profesionalus bendravimas su klientais bei įmonės reprezentavimas;
  • Lydinčių dokumentų administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir puikūs vairavimo įgūdžiai;
  • Panaši darbo patirtis būtų privalumas;
  • Atsakingumas, mandagumas, organizuotumas, savarankiškumas, reprezentatyvumas;
  • Geras fizinis pasirengimas;
  • Darbo grafikas: I-V 9 – 18 val.

  • Galimybę įgyti patirties bei tobulėti, dirbant jaunatviškame ir ambicingame kolektyve;
  • Karjeros galimybes;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 926 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.