Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Fabriko darbuotoja (-as)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Siūlome darbą padažų, uogenių ir kitų gaminių stiklinėse tarose, fabrike. Darbas tiek prie padažų gamybos, maišymo, tiek prie pilstymo ir kitų pozicijų.

Vėliau šie padažai, uogienės ir kt. produkcija keliauja į tokias parduotuves kaip ASDA, TESCO, M&S ir kt. Tai organiška produkcija, gaminama pagal tradicinius angliškus receptus.

Darbas pamaininis:
Rytinė 07:00 - 15:00, atlyginimas £7.75/val.
Popietinė 15:00 – 23:00, atlyginimas £7.75/val.
Naktinė 23:00 – 07:00, atlyginimas £9.25/val.

Rytinė ir popietinė pamainos kaitaliojamos, o naktinė pamaina pasirenkama.

Miestas: Newbury, Anglija.

ATLYGINIMAS KYLA PO 13 SAV. - £8.32 - £9.80/val.

Būstas savaitei £38. Mokėti į priekį nereikia, nuskaitoma nuo jūsų atlyginimo.
Transportas nuo namų iki darbo suteikiamas.

BUS POKALBIS SU DARBDAVIU.

Reikalavimai

Anglų k.

Mes jums siūlome

Tiesioginį įdarbimą Anglijoje;
Laiku mokamą atlyginimą (pirmasis po dviejų savaičių, vėliau kas savaitę);
Būstą atvykus.

Atlyginimas

Nuo 1400 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB ,,Personalo nuomos valdymas"

Įdarbinimo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje

www.pnv.lt