EEL Recruitment. Ltd

fabriko darbuotojas

Užsienis: Jungtinė Karalystė - EEL Recruitment. Ltd

Darbo pobūdis

REGISTRACIJA
darbas Šiaurės Rytų Škotijos, žuvies perdirbimo fabrikuose sezoniniam darbamui.
Sezono pradzia Birzialio 4 - 7 dienomis

Susitikimas su įmones atstovais įvyks:
Kovo 27d. 10 -14 val. Viešbūtyje ‘’Šiauliai’’, Draugystės pr. 25, Šiauliai
Išklausysime jus, atsakysime į visus jums rūpimus klausymus.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
sąžiningumas
· atsakingumas
· atidumas
· ištvermingumas
· gebėjimas dirbti komandoje
· laikytis tvarkos, švaros ir higienos darbo vietoje

Įmonė siūlo

Siūlome:
nemokamai sutvarkyti reikiamus darbui dokumentus
· visas socialines garantijas
· savaitinį atlyginimą
· kontraktas pasirašomas nuo pirmos dienos
· galimybė po 3 mėn. - sutartis į nuolatinį darbą
· darbą pagal gyvenamą vietą arba transportą į tolimesnius fabrikus
· kontaktus gyvenamam būstui susirasti

Tarptautinė įdarbinimo agentūra, gyvuojanti daugiau kaip 13 metų ir sėkmingai bendradarbiaujanti su vienomis iš didžiausių pramonės įmonių Šiaures Rytų Škotijoje laikino ir pastovaus darbo teikimas verslui.
Sezoniniams darbams registruotis telefonais: ,