Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Farmacijos pramonės inžinierius-mechanikas, chemikas,technologas, gamybos vadovas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Telšiai - UAB „Zoovetika“

Darbo pobūdis

Siūlomas darbas naujai veiklą pradedančioje modernioje vaistų gamybos įmonėje ( farmacijos pramonės sektoriuje su galimybe dirbti mokslinėje inovatyvių biotechnologijų srityje, kokybės kontrolės ir bioekvivalentinių tyrimų laboratorijose ir pan.), darbo pobūdis - pramonės įrengimų adaptavimas gamybai, jų valdymas, kokybės kontrolės laboratorijos veikla, administravimas, įvairios dokumentacijos rengimas ir pan.
Įmonė gali kompensuoti persikėlimo į kitą gyvenamąją vietą išlaidas arba pasiūlyti kitus kompesavimo mechanizmus ieškomų specialistų pritraukimui.

Reikalavimai

Pageidautinas aukštasis universitetinis medicinos, farmacijos, biologijos, biochemijos, chemijos inžinerijos, medicininės chemijos , mechaninės inžinerijos, mikrobiologijos ir kitas giminingas šioms sritims išsilavinimas, darbo patirtis bet kurioje giminingoje pramonės ir gamybos srityje ( įskaitant ir maisto pramonę )- būtų privalumas.Mokėti rusų kalbą.

Mes jums siūlome

perspektyvų, įdomų, nuolatinį tobulėjimą užtikrinantį darbą, aukštą, konkurencingą atlyginimą ir puikias karjeros galimybes

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Zoovetika“

Moderni vaistų gamybos įmonė Telšiuose, naujai pastatyta, apimanti farmacijos pramonės ir mokslinių tyrimų laboratorijų veiklą. Numatyta apie 100 darbo vietų, šiuo metu įmonės veikloje dirba 31 darbuotojas