Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
,,Limedika” įmonių grupė

Farmacijos skyriaus asistentas (-ė)

Nuo 1160 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - ,,Limedika” įmonių grupė

Darbo pobūdis

Mūsų sėkmės pagrindas – profesionalūs, rūpestingi ir draugiški darbuotojai bei vadovai. Prie rūpestingos Farmacijos skyriaus komandos kviečiame prisijungti Farmacijos skyriaus asistentą (-ę) (1 etatu):

Naujas kolega pas mus:
  • bus svarbus pagalbininkas (-ė) ruošiant įvairius dokumentus ir sprendžiant su farmacine veikla susijusius klausimus;
  • administruos produktų ir klientų korteles;
  • tvarkys netiektinus vaistus;
  • sistemins ir apdoros duomenis, rengs ataskaitas.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad naujas kolega:
  • yra įgijęs farmacinį išsilavinimą (farmakotechniko kvalifikaciją) - būtina sąlyga;
  • išmaniai ir įgudusiai naudojasi Mikrosoft Office paketu;
  • geba rūpestingai bendradarbiauti ir yra kruopštus (-i);
  • geba bendrauti anglų kalba (privalumas).

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą;
  • profesionalų, draugišką ir rūpestingą kolektyvą;
  • vertingą patirtį didelėje įmonių grupėje.

Kodėl „Limedika“?

Rūpestingai bendradarbiausime:
Čia nėra griežtos hierarchijos. Pasitikime ir rūpinamės vieni kitais, sugebame priimti ir išklausyti, puoselėjame atvirus, draugiškus, pagarbius santykius.
Esame atsakingai laisvi:
Inicityviai patys priiimame sprendimus ir pateisindami įmonės pasitikėjimą, savo kompetencija ir profesionalumu atsakingai veikiame įmonės naudai.
Išmaniai rezultatyvūs:
Išmaniai tenkiname kliento, partnerio ir darbuotojo poreikius. Nevengiame sudėtingų situacijų ir esame atviri naujovėms.
Dirbame su polėkiu:
Vertiname netkėtą, unikalų, kūrybišką sprendimą ir atradimo džiaugsmą.

Atlyginimas

Nuo 1160 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Limedika“ – tarptautinė farmacijos įmonė, vienijanti du mažmeninius vaistinių tinklus „Gintarinė vaistinė“ ir „Norfos vaistinė“. Visoje Lietuvoje turime išsidėsčiusias ~360 vaistinių ir esame daugiausiai vaistinių šalyje turinti įmonė. Daugiau nei 1600 darbuotojų kasdien dirba vardant klientų ir pacientų įgyvendinant įmonės misiją – būti sveiko ir ilgo gyvenimo partneriu.