Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Aštrus peilis“

Farmer & The Ocean ieško Padavėjų - Barmenų

500-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Aštrus peilis“

Darbo pobūdis

Naujame restorane Vilniuje, Vilniaus gatvėje "Farmer & The Ocean" ieškome Padavėjų/Barmenų.

Ieškome komandos nario, kuriam būtų svarbus komandiškumas, šiltas bendravimas, jaukumo kūrimas ir jausmas "kaip pas save namie" 🙂

  • Reikalinga patirtis aptarnavimo srityje
  • Darbo laikas - pilnas etatas. Grafikas derinamas individualiai.
  • Atlyginimas - derinamas pokalbio metu (nuo €3.5/val.), atsižvelgiam į kokybę ir komandos bei restorano pajautimą ir įsiliejimą.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis aptarnavimo srityje
  • Paslaugumas
  • Charizmatiškumas
  • Sugebėjimas drąsiai bendrauti su svečiais
  • Domėjimasis ir išmanymas vynų ir maisto tendencijomis
  • Komandiškumas

Mes jums siūlome

  • Darbas pilnu etatu
  • Atlyginimas derinamas pagal darbo kokybę/patirtį
  • Grafikas derinamas individualiai
  • Galimybės tobulėti, mokytis

Atlyginimas

500-800 €/mėn. į rankas

Farmer & The Ocean", Vilniaus g. 25

Gamtos, ūkininkų ir natūralių produktų Namai miesto centre.
Restorane - lyg pas senelį kaime: paprasta, natūralu, šviežia.
informacija apie UAB „Aštrus peilis“
961 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.