Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Aštrus peilis“

Farmer & The Ocean - ieškome Virėjo (-os) looking for line Cooks

1100-1300 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Aštrus peilis“

Darbo pobūdis

Šeimos restoranas "Farmer & The Ocean", Vilniaus gatvėje, ieško naujų komandos narių:

  • Virėjo (-os)
  • pasiruošimo Virėjo (-os)

Ieškome kūrybingų, nebijančių naujovių, atsakingų komandos narių.
Restorane svarbiausia - sezoniškumas, švieži produktai ir meilė maistui.

Darbo grafikas: pilnas etatas, pamaininis, slenkantis grafikas.

Family restaurant "Farmer & The Ocean", in Vilniaus city center, is looking for new team members:

  • Hot line Cook
  • Prep Cook

We are looking for creative, inovative, responsible team member.
The most important thing in the restaurant is seasonality, fresh products and love for food.

Work schedule: full-time.
Salary wil be discussed during the meeting.

Reikalavimai darbuotojui

  • darbo patirtis restorano virtuvėje
  • gebėjimas organizuotai atlikti suplanuotus darbus
  • privalumas: darbo patirtis su šviežios žuvies ir jūros gėrybių patiekalais
  • higienos normų reikalavimų ir tvarkos priežiūra

  • Work experience in a restaurant kitchen
  • ability to perform planned work in an organized manner
  • advantage: work experience with fresh fish and seafood dishes

Įmonė siūlo

  • galimybę pasireikšti kūrybiškumui
  • šeimynišką, nedidelio restorano atmoferą
  • atlyginimas - derinamas pokalbio metu

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. į rankas

"Farmer and The Ocean" restorane lietuviškos, šiaurietiškos tradicijos susipina su pietietiška egzotika.
Restoranas gyvena gamtos ritmu.
Produktai atkeliauja iš vietinių ūkių bei žvejų.
Vasarą ragaujame bajoriškas giliavandenes Seliavas tiesiai iš Labanoro žvejų rankų ar kanapių pieno šaltibarščius iš Strazdų kaimo.
Žiemą - šviežias stintas ar pačių marinuotus baravykus.

Kelionės - restorano komandos gyvenimo dalis.
Taigi Viduržemio jūros ar Atlantos vandenyno jūros gėrybės taip pat rado vietą restorano meniu.
Tolimų kraštų suvenyrai ar juos primenančios detalės atsispindi interjere, kuris buvo kurtas savo rankomis.
informacija apie UAB „Aštrus peilis“
1809 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.