Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ICECO įmonių grupė

FASUOTOJAI LEDŲ CECHE

Nuo 450 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų Rūda - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Darbas valgomųjų ledų gamybos ceche (ledų ceche +18°C);
  • Darbas slenkančiu grafiku po 11 darbo valandų (su naktinėmis);
  • Savalaikis darbo užduočių atlikimas pagal gamybos planus;
  • Produkcijos fasavimo – pakavimo darbai.

Reikalavimai

  • Savarankiškumas, atsakingas požiūris į darbą;
  • Galimybė dirbti pamainomis (nuo 7.00 iki 19.00 val; 19.00 iki 7.00 val.).

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas bei nuo darbo rezultatų priklausančius motyvuojančius priedus;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
  • Nemokamas atvykimas į darbą visuomeniniu transportu.

Kita informacija:
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 450 €/mėn. į rankas

UAB „ICECO ledai“ – aukščiausios kokybės valgomųjų ledų ir šaldytų desertų gamintoja Lietuvoje. Įmonei priklauso Lietuvoje gerai žinomi valgomųjų ledų prekių ženklai: AURUM, TIRPUKAS, ETALON.