Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Kauno grūdai“

Fasuotojas (-a)

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Alytus - AB „Kauno grūdai“

Darbo pobūdis

Darbas prie ekstruduotų produktų gamybos linijos - pagaminto produkto sufasavimas, perdavimas į sandėlį.
Darbas keturiomis pamainomis slenkančiu grafiku 2 dienos, 2 naktys ir 4 paros laisvos (24/7).

Reikalavimai

Darbo gamyboje patirtis;
Atidumas, kruopštumas, atsakingumas.

Mes Jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
Galimi motyvaciniai priedai prie atlyginimo.

AB “Kauno Grūdai” – viena didžiausių žemės ūkio produktų perdirbimu užsiimančių bendrovių Lietuvoje. Įmonės veikla sudaro „nuo lauko iki stalo“ gamybos grandinę, kuri apima grūdų supirkimą ir jų perdirbimą, miltų bei greitai paruošiamų produktų, kombinuotųjų pašarų gamybą, prekybą žaliavomis ir kitas paslaugas. AB „Kauno Grūdai“ priklauso įmonių grupei „KG Group“, kurią taip pat sudaro AB „Vilniaus paukštynas“ ir AB „Kaišiadorių paukštynas“ bei kitos Lietuvoje ir užsienyje veikiančios dukterinės įmonės. Iš viso įmonių grupėje dirba 3700 darbuotojų. Daugiau apie mus: kauno-grudai.lt/.
informacija apie AB „Kauno grūdai“
2044 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
953
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1223 €
25% uždirba 1223-1565 €
25% uždirba 1565-2235 €
25% uždirba nuo 2235 €