Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MAXIMA LT“
More about company »

FASUOTOJAS (-A) KAUNE

Kaunas - UAB „MAXIMA LT“

Darbo pobūdis

  • maisto produktų ir gaminių fasavimas
  • etikečių ir kainų klijavimas, tinkamumo vartoti terminų tikrinimas

Reikalavimai

  • lietuvių kalbos žinios
  • galimybė dirbti pamaininiu darbo grafiku

Mes jums siūlome

  • apmokymus neturintiems darbo patirties
  • stabilią darbo vietą arčiau namų
  • kompetenciją atitinkantį stabilų atlyginimą
  • nemokamus pietus
  • privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA
  • tobulėjimo ir karjeros galimybes.Atlyginimas: 650-740 Eur prieš mokesčius.Nurodytuose darbo užmokesčio rėžiuose įskaityti priedai už pasiektus darbo rezultatus

MAXIMA LT - stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.
Informacija apie UAB „MAXIMA LT“
849 €
Vid. atlyginimas bruto
14501
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 663 €
25% uždirba 663-770 €
25% uždirba 770-951 €
25% uždirba nuo 951 €
Vadovas: Kristina Meidė