UAB „Pandos“

Filmavimo aikštelės dailininkė (-as)

1030-1392 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Pandos“

Darbo pobūdis

Kartu su komanda organizuosite ir vykdysite šiuos darbus:

  • Filmavimo aikštelės, rekvizitų, rankdarbių, kostiumų paruošimas;
  • Būsite atsakingas už rekvizitų suradimą ir įsigijimą;
  • Dalyvausite filmavimo komandos apsitarimuose ir būsite atsakingas už savo sritį;
  • Sugeneruotas įdėjas turėsite įgyvendinti pasiruošimo filmavimui ar filmavimo metu;
  • Bendradarbiausite su režisieriumi, operatoriumi ir prodiuseriumi.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis filmavimuose;
  • Stiprūs organizaciniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas greitai atlikti užduotis, spręsti kilusius iššūkius ir prisitaikyti prie pakitusių aplinkybių;
  • Savarankiškumas;
  • Vizualikos ir estetikos supratimas.

Atlyginimas

1030-1392 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Bored Panda is a leading publisher producing uplifting stories and videos that kill boredom at an unprecedented speed: 25 BILLION views per year on Facebook, YouTube and other social platforms. Our team consists of 400 hardworking pandas who create content for 125 million followers on more than 100 social media channels. Bored Panda was named #1 Facebook page in 2017, and Crafty Panda became #1 page in 2020.
informacija apie UAB „Pandos“
2997 €
Vid. atlyginimas bruto
(97% didesnis už LT vidurkį)
293
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1674 €
25% uždirba 1674-2187 €
25% uždirba 2187-3195 €
25% uždirba nuo 3195 €