Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Filmų gamybos skyriaus Vyriausiasis specialistas (koeficientas 7,41) (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Lietuvos kino centras prie Kultūros ministerijos

Darbo pobūdis

  • Filmų gamybos skyriaus (toliau – skyriaus) vyriausiasis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas.
  • Neteko galios nuo 2019-01-01.
  • Neteko galios nuo 2019-01-01
  • Vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga dalyvauti atliekant konkursų valstybės finansavimui gauti paraiškų administracinį vertinimą, vykdyti finansuojamų projektų įgyvendinimo priežiūrą, administruoti netiesioginės valstybės pagalbos kino gamybai schemą, dalyvauti inicijuojant ir vykdant investicijų į kino sritį pritraukimo priemones.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • pagal kompetenciją administruoja netiesioginės valstybės pagalbos kino gamybai schemą;
  • dalyvauja atliekant konkursų, Lietuvos kino centro skiriamam valstybės finansavimui gauti, paraiškų administracinį vertinimą;
  • pagal kompetenciją vykdo tiesiogiai valstybės finansuojamų kino gamybos projektų įgyvendinimo priežiūrą;
  • kaupia ir analizuoja finansavimo gavėjų teikiamas ataskaitas;
  • teikia siūlymus dėl kino finansavimo sistemos tobulinimo ir rengia atitinkamus dokumentų projektus;
  • dalyvauja inicijuojant ir vykdant investicijų į kino sritį pritraukimo priemones;
  • pagal savo kompetenciją palaiko ryšius su audiovizualinį sektorių remiančiomis institucijomis, organizacijomis, fondais;
  • direktoriaus pavedimu atstovauja Lietuvos kino centrui kitose institucijose, komisijose, darbo grupėse;
  • pagal savo kompetenciją:
  • organizuoja pasitarimus, seminarus, konferencijas, vizitus;
  • nagrinėja fizinių ir juridinių asmenų raštus, imasi reikiamų priemonių, kad būtų išspręsti juose keliami klausimai;
  • rengia raštus bei kitus dokumentus;
  • vykdo kitus skyriaus vedėjo ir direktoriaus pavedimus.

Reikalavimai

  • Valstybės tarnautojas, einantis centro vyriausiojo specialisto pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą humanitarinių mokslų arba socialinių mokslų srities išsilavinimą ir ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį;
  • būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos įstatymais bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais audiovizualinio sektoriaus, investicijų, mokesčių klausimus, ūkio subjektų ūkinę finansinę veiklą, valstybės tarnybą ir viešąjį administravimą;
  • būti susipažinusiam su teisės aktais, reglamentuojančiais valstybės pagalbos teikimą;
  • būti susipažinusiam su Lietuvos bei Europos Sąjungos šalių audiovizualinio sektoriaus politika ir institucijų veikla;
  • mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, analizuoti ir apibendrinti informaciją, rengti išvadas, valdyti netiesioginės valstybės pagalbos kino gamybai administravimo procesus, užtikrinti finansuojamų projektų įgyvendinimo priežiūrą;
  • sugebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą;
  • išmanyti raštvedybos taisykles;
  • mokėti dirbti Microsoft Office programiniu paketu;
  • mokėti anglų kalbą pažengusiojo vartotojo B2 lygiu;
  • gebėti bendrauti, mokėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu.
CVB client

Lietuvos kino centras prie Kultūros ministerijos

daugiau info vtd.lt