No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „Findigo“

Finansinės apskaitos specialistė (-as)

1000-2500 €/mėn. Į rankas
Online interview Приймаємо українців
Kaunas - UAB „Findigo“

Darbo pobūdis

Atsižvelgiant į turimą patirtį siūlome darbą finansinės apskaitos specialistams nuo skaitmenizuotų pirminių dokumentų apskaitos, darbo užmokesčio apskaitos ir mokesčių deklaravimo iki metinės finansinė atskaitomybės parengimo ir vadovavimo įmonės apskaitos specialistų komandai.

Darbas su Microsoft Dynamics 365 Business Central programa.

Puiki galimybė tobulėti ir dirbti stiprioje įmonėje ir draugiškame kolektyve.

Reikalavimai darbuotojui

Pradedantiems ir norintiems tapti finansinės apskaitos specialistais būtinas noras tobulėti finansinės apskaitos srityje. Turėti finansinį išsilavinimą.

Turintiems patirties finansinės apskaitos specialistams, priklausomai nuo srities, kurioje turima patirtis, reikia išmanyti pirminių dokumentų apskaitą, darbo užmokesčio apskaitą ir mokesčių deklaravimą. Tai aptariama su kandidatu pokalbio metu.

Mokėjimas dirbti su Microsoft Dynamics 365 NAV arba Business Central programa būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Kolektyvinės atostogos

Sveikatingumas

Investicinį draudimą Sveikatos ir grožio paslaugos šeimai

Biuras

Modernus ofisas Skaitmenizuoti dokumentai - finansinė apskaita be popierinių dokumentų.

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1000-2500 €/mėn. į rankas

Profesionali finansinės apskaitos ir mokesčių konsultavimo įmonė.
Vykdomi procesų standartizavimo ir automatizavimo projektai.
informacija apie UAB „Findigo“
3042 €
Vid. atlyginimas bruto
(100% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2021 m.