Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ "Atnaujinkime miestą"
More about company »

Finansininkas (-ė) – buhalteris (-ė)

720–940 Eur
Vilnius - VšĮ "Atnaujinkime miestą"

Darbo pobūdis

  • tvarkyti pirminius kredito grąžinimo apskaitos duomenis ir suvesti juos į apskaitos programą;
  • mokėjimo pranešimų rengimas ir paruošimas išsiųsti;
  • analizuoti duomenis;
  • bendrauti su klientais;
  • atlikti kreditų grąžinimo apskaitą;
  • vesti kreditų užbalansinę apskaitą;
  • užbalansinės apskaitos vykdymu, derinimas su finansuotoju.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis finansinis buhalterinis išsilavinimas;
  • panašaus finansinio darbo patirtis (analitiko, kreditų administravimo, finansininko arba jo padėjėjo);
  • stiprus atsakomybės jausmas;
  • puikūs darbo su kompiuteriu įgūdžiai (Excel, buhalterinės apskaitos programos);
  • LR mokesčių, buhalterinės apskaitos, darbo teisės aktų išmanymas;
  • tikslumas, kruopštumas, pareigingumas, reiklumas;
  • geri planavimo įgūdžiai, loginis – matematinis mąstymas, gebėjimas laikytis nustatytų terminų;
  • gebėjimas bendrauti užsienio kalbomis – rusų, lenkų (vertinamas kaip privalumas).

Mes jums siūlome

  • profesinio tobulėjimo galimybes;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • fiksuotą darbo grafiką

Atlyginimas

720–940 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

Viešoji įstaiga „Atnaujinkime miestą“ yra pelno nesiekiantis ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, kurio pagrindiniai tikslai: tenkinti viešuosius interesus vykdant visuomenei naudingą veiklą; skatinti efektyvų energijos vartojimą pastatuose ir prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo; prisidėti prie pastatų renovacijos rinkos plėtros; skatinti gyventojus tinkamai prižiūrėti savo būstą bei aplinką ir ugdyti gyventojų bendruomeniškumą.
Informacija apie VšĮ "Atnaujinkime miestą"
2112 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vilmantas Jankūnas