Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „FARGO LINE“

Buhalterė (-is)

Nuo 1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „FARGO LINE“

Darbo pobūdis

Ieškome buhalterės (-io) prisijungti prie mūsų komandos pilnu etatu. Esame auganti logistikos paslaugų įmonė – norėtume pasikviesti iniciatyvų žmogų, kuris noriai kuria sprendimus ir geba analizuoti. Mielai dirbtume su pozityviais ir sąmoningais žmonėmis, gebančiais orientuotis į rezultatą.

Jūsų užduotys:
  • įmonės buhalterinės apskaitos valdymas;
  • buhalterinių duomenų srautų analizė ir kontrolė;
  • darbo užmokesčio, mokesčių apskaita;
  • personalo dokumentų valdymas;
  • pažymų, ataskaitų ir deklaracijų rengimas bei teikimas valstybinėms institucijoms;
  • sąskaitų registravimas, tikrinimas, registrų sudarymas;
  • skolų administravimas;
  • finansinių dokumentų registravimas ir jų peržiūra;
  • kitų su apskaita susijusių tiesioginio vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas finansų/buhalterijos srityje;
  • Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis;
  • Analitinis mąstymas, atidumas detalėms, kruopštumas;
  • Ryžtas priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savalaikį pareigų atlikimą;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Dokumentų rengimo bei raštvedybos taisyklių žinojimas;
  • Buhalterinę ir mokestinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas ir jų taikymas;
  • Darbo kodekso bei su darbo santykiais susijusių teisės aktų išmanymas ir jų taikymas.

Mes jums siūlome

Draugišką komandą – mes kantrūs, palaikome, bendraujame ir augame kartu, laiką darbe priimame kaip teigiamą patirtį. Žadame mokymus profesinėje ir asmeninėse srityse, galimybes siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas. Taip pat lankstų darbo grafiką, kasdien – patogią darbo vietą, komandinius pietus kas savaitę, kasmetines keliones ir kitas veiklas.

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. į rankas

Įmonė teikia logistikos, sandėliavimo, muitinės tarpininkavimo paslaugas.
Turime savo prekybos padalinį, taip pat partnerių tinklą rytų bei vakarų Europoje.
informacija apie UAB „FARGO LINE“
1368 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.