UAB „Click2Sell“

FINANSININKĖ (-AS)

1200-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Click2Sell“

Darbo pobūdis:

  • Išmokėjimų klientams priežiūra ir kontrolė;
  • Duomenų sisteminimas, informacijos pateikimas įvairiais pjūviais;
  • Dalyvavimas biudžeto sudarymo procese;
  • Ataskaitų rengimas ir pristatymas vadovams;
  • Finansinių auditų priežiūra ir valdymas;
  • Išlaidų analizė ir kontrolė;

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas finansų, ekonomikos ar matematikos srityje;
  • Puikūs analitinio ir loginio mąstymo įgūdžiai;
  • Gebėjimas sisteminti ir analizuoti duomenis;
  • Kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas ir noras tobulėti;
  • Anglų kalba (raštu ir žodžiu);

Mes siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje organizacijoje;
  • Galimybę visapusiškai ugdyti savo profesinius įgūdžius – mes auganti įmonė ir siūlome Jums augti kartu su mumis;
  • Stabilią darbo vietą ir visuomet laiku mokamą atlyginimą;
  • Mokymąsi ir profesinį tobulėjimą;

Atlyginimas

1200-1800 €/mėn. į rankas

Cardinity paslaugą teikia UAB Click2Sell - licencijuota mokėjimo įstaiga, reguliuojama Lietuvos banko ir veikianti visoje Europos Sąjungoje. Įmonė veiklą pradėjo 2007 metais. Cardinity suteikia pardavėjams galimybę priimti mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis iš viso pasaulio.

informacija apie UAB „Click2Sell“
3343 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.