Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''GlobalNetint''
More about company »

Finansinių Nusikaltimų Prevencijos Specialistas (-ė)

Vilnius - UAB ''GlobalNetint''

Darbo pobūdis

finansinių nusikaltimų prevencija;
pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos reikalavimų įgyvendinimas;
klientų pažinimo (KYC/AML) proceso planavimas, kūrimas, optimizavimas;
naujų ir esamų klientų pažinimo (KYC) proceso nuolatinis užtikrinimas;
darbas su teisėsaugos institucijomis.

Reikalavimai

patirtis finansinių nusikaltimų tyrimų ir prevencijos srityje;
susijusių įstatymų, teisės aktų ir reikalavimų mokėjimas;
darbo patirtis finansinėse institucijose;
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
puikios anglų kalbos žinios;
analitinis mąstymas.

Mes jums siūlome

realizuoti save tarptautinėje, greitai augančioje kompanijoje;
visas reikalingas darbo priemones;
Patrauklias darbo sąlygas: tarptautinę patirtį, mokymus;

„Globalnetint, UAB“ – sparčiai auganti Fintech įmonė įsikūrusi Lietuvoje, teikianti mokėjimo paslaugas visoje Europoje ir už jos ribų.
Globalnetint - tai geriausias pasirinkimas užsienio valiutų konvertavimui ir tarptautiniams mokėjimams. Mes siūlome savo klientams konkurencingomis kainomis teikiamas paslaugas, prieigą prie didmeninių rinkų ir lanksčias mokėjimo galimybes.
2017 metų pabaigoje Globalnetint tapo licencijuota elektroniniu pinigu įstaiga, reguliuojama Lietuvos Centrinio Banko teikiant mokėjimo paslaugas.