Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "HILL International Baltic"
More about company »

Finansinių priemonių kūrimo ir analizės specialistas/-ė

900–1100 Eur
Vilnius - UAB "HILL International Baltic"

Darbo pobūdis

Mūsų klientas – UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“ – 4 metus veikianti finansų įstaiga, teikianti finansavimą įvairiems viešosios infrastruktūros projektams bei siekianti privačių investicijų pritraukimo į Lietuvą.

Jūs būsite atsakingas(-a) už naujų finansinių modelių, priemonių kūrimą bei jų parengimą įgyvendinimui. Analizuosite rinkos situaciją ir teiksite pasiūlymus apie naujus galimus finansuoti projektus bei jiems tinkamas priemones. Rengsite įgyvendinamų finansinių priemonių vidines įgyvendinimo tvarkas bei atliksite jų įgyvendinimo priežiūrą. Prireikus organizuosite lėšų pritraukimo veiklas bei rengsite finansavimo sutartis, užtikrinsite jų laikymąsi bei teiksite reikalingas ataskaitas vadovybei ir institucijoms. Taip pat bendrausite su potencialiais užsienio partneriais ir inicijuosite tarptautinius projektus.

Reikalavimai

Tikimės, kad jūs efektyviai renkate, analizuojate, sisteminate informaciją bei gebate tinkamai ją pristatyti kitiems raštu ir žodžiu; kruopščiai planuojate ir atlikdamas(-a) užduotis laikotės nustatytų terminų, gebate priimti sprendimus bei dirbti savarankiškai savo atsakomybių srityje. Dirbant šioje pozicijoje ypač svarbus ir efektyvus darbas komandoje, orientacija tiek į klientą, tiek į galutinį siekiamą rezultatą.

Šiai pozicijai yra būtinas aukštasis universitetinis ar jam prilygintinas išsilavinimas, mažiausiai 2-jų metų darbo patirtis Europos Sąjungos (toliau – ES), tarptautinių institucijų, finansų įstaigų, valstybės ir (arba) kitų finansavimo šaltinių lėšomis finansuojamų programų kūrimo, administravimo ir (arba) įgyvendinimo srityje. Būti susipažinusiu su finansinių priemonių kūrimo, administravimo ir(ar) įgyvendinimo principais. Taip pat tikimės, jog kalbate lietuvių ir anglų kalbomis.

Mes jums siūlome

Įmonė suteikia visas darbui reikalingas priemones (darbo vieta Gedimino pr., kompiuteris, turimas kompetencijas ir darbo patirtį atitinkantis mėnesinį darbo užmokestį ir reguliarius priedus, priklausančius nuo jūsų darbo rezultatų.

VIPA darbuotojai turi galimybę kelti kvalifikaciją pasirinktuose mokymuose tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu, mokytis anglų kalbos, dalyvauti tarptautiniuose projektuose, naudotis sveikatos draudimu.

Jeigu Jūs susidomėjote šia darbo pozicija, prašome atsiųsti savo CV adresu: – paskirties laukelyje nurodykite poziciją, į kurią kandidatuojate. Jūsų kandidatūros lauksime iki kovo 31 dienos.

Atlyginimas

900–1100 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Esame tarptautinė konsultacinė kompanija, turinti gilias tradicijas ir veikianti žmogiškųjų išteklių bei valdymo srityse. Jau daugiau nei 35 metus mes dirbame laikydamiesi sąžiningumo ir žmogiškumo principų bei aukštų psichologinių standartų. HILL naudojame savo metodus, kuriuos kūrėme ir toliau vystome per ilgus metus pasitelkdami daugybės verslo psichologų patirtį.

Kaip viena iš pirmųjų ir vis dar pirmaujančių kompanijų Europoje, HILL jau turi virš 50 biurų daugiau nei 30-tyje šalių.

HILL veikia ne tik Europos šalyse, bet ir už Europos ribų. Mūsų platus, daugybę šalių apimantis tinklas, garantuoja Jums kokybiškus personalo kompetencijų vertinimo įrankius bei sprendimus net 27 kalbomis!

HILL biuruose dirba apie 200 ekspertų, tarp kurių yra virš 120 verslo psichologų. Mūsų komanda yra sudaryta iš skirtingų profesionalų, tačiau visi jie turi vieną tikslą: padėti įmonėms ir asmenims efektyviau pasiekti tiek organizacinės, tiek asmeninės sėkmės profesinėje veikloje.