Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

FINANSŲ ANALITIKAS (-Ė)

Nuo 2460 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Kesko Senukai Lithuania“
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
#6 Lietuvoje

Darbo pobūdis

  • analizuoti įmonės /įmonių grupių finansinę veiklą ir kontroliuoti veiklos rodiklius
  • sudaryti įmonės biudžetą ir kontroliuoti jo vykdymą
  • planuoti, vertinti, sekti bei analizuoti trumpalaikių bei ilgalaikių investicinių projektų rezultatus
  • analizuoti skyrių ir verslo procesų efektyvumą
  • rengti finansines ataskaitas ir jas pristatyti vadovybei
  • tobulinti įmonėje įdiegtas analitines sistemas

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, vadybos, finansų srityje)
  • finansų analitiko darbo patirtis ne mažiau kaip 3 metai (privalumas darbas tarptautinėje įmonėje)
  • geras anglų ir rusų (privalumas) kalbų mokėjimas
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai („Ms Office“)
  • privalumas patirtis dirbant SAP, Axapta, Qlik
  • buhalterinės apskaitos principų išmanymas
  • gebėjimas analizuoti ir apibendrinti duomenis, teikti įžvalgas
  • atsakingumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, analitiniai įgūdžiai, noras tobulėti
  • gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje, komandoje ir prisiimti atsakomybę už rezultatą

Mes Jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje
  • konkurencingą atlyginimą
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes
  • draugišką, profesionalią komandą
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida

Apie atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 2460 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1441 €
Vid. atlyginimas bruto
3253
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 940 €
25% uždirba 940-1183 €
25% uždirba 1183-1555 €
25% uždirba nuo 1555 €