UAB „Nemuno vaistinė“

Finansų analitikas (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Nemuno vaistinė“

Darbo pobūdis

  • Rinkos duomenų analizė;
  • Ataskaitų derinimas su tiekėjais / pirkėjais;
  • Pelningumo skaičiavimas;
  • Įmonės veiklos rodiklių analizė bei pasiūlymų, veiklos rodiklių gerinimui, teikimas;
  • Duomenų sisteminimas, informacijos pateikimas įvairiais pjūviais;
  • Qlik Sense įrankio vystymas;
  • Kitos Finansų skyriaus vadovo skiriamos užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, finansų, vadybos srityje);
  • Panašaus darbo patirtis ne mažiau nei 1 metai;
  • Puikūs analitinio ir loginio mąstymo įgūdžiai;
  • Apskaitos principų išmanymas;
  • Verslo rodiklių išmanymas;
  • Puikūs MS Excel įgūdžiai;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Patirtis naudojantis BI įrankiais (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Atsakingą darbą patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Galimybę augti, tobulėti bei tiesiogiai prisidėti prie Įmonės procesų tobulinimo;
  • Konkurencingą atlygį ir papildomą gerovės ir naudų paketą.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Susipažinkite su mūsų „Camelia” vaistinių tinklu:
  • Gyvuojame ilgiau nei 30 metų ir šiandien Lietuvoje turime daugiau nei 300 vaistinių bei toliau intensyviai plečiame veiklą – esame didžiausias vaistinių tinklas Lietuvoje. Per šį laiką esame sukaupę daug patirties, o nuolatinis plėtimasis rodo, kad nuolat augame ir tobulėjame.
  • Naujas vaistines atidarome ne tik sostinėje, bet ir mažesniuose Lietuvos miestuose ar miesteliuose. Todėl dirbti „Camelia“ tinkle galima visoje Lietuvoje.
  • „Camelia” tinklas yra patikimas ir draugiškas, o kiekvienas darbuotojas – svarbus ir vertinamas. Išklausome kiekvieną, laukiame pasiūlymų, idėjų ar pastebėjimų, kuriuos kuo greičiau išsprendžiame.
  • Dėl šiltų ir draugiškų santykių vadiname save „Camelia” šeima. Todėl mūsų kolegų darbo metai siekia dešimtmečius, o išėję darbuotojai dažnai sugrįžta į „Camelia”.
  • „Camelia“ vertybės: profesionalumas, atsakingumas, lankstumas ir dinamiškumas bei darni komanda.

Jei ir Jūs vadovaujatės šiomis vertybėmis, kviečiame prisijungti prie „Camelia“ vaistinių tinklo komandos ir tapti mūsų didelės bei augančios šeimos dalimi!

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad Jūsų CV, pasibaigus atrankai, bus saugomas UAB ,,Nemuno vaistinė“ vidinėje duomenų bazėje ne ilgiau kaip 12 mėnesių su tikslu atlikti atranką į laisvą darbo vietą. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, reikalauti ištaisyti, bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą.
informacija apie UAB „Nemuno vaistinė“
2868 €
Vid. atlyginimas bruto
(88% didesnis už LT vidurkį)
1353
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1340 €
25% uždirba 1340-2557 €
25% uždirba 2557-3995 €
25% uždirba nuo 3995 €