ECOSERVICE grupė

Finansų analitikas (-ė) Klaipėdoje

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Įmonės ir įmonių grupės ataskaitų ruošimas, analizė;
Qlick ataskaitų rengimas, tobulinimas;
Verslo procesų analizė ir pasiūlymų teikimas vadovybei;
Investicinių projektų analizė, vertinimas;
Apskaitos duomenų analizė, atvaizdavimas verslo analitikoje;
Komercinių pasiūlymų pajamų, išlaidų, pelno, maržų ir kitų finansinių rodiklių skaičiavimas;
Pinigų srautų planavimas (metiniai, mėnesiniai, savaitiniai);
Darbas su lizingo ir draudimo bendrovėmis.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė nei 3 metų finansų analitiko, ekonomisto ar pan. darbo patirtis;
Puikus finansinių rodiklių išmanymas;
Puikūs Excel, Qlick (ar panašios sistemos) įgūdžiai;
Puikūs analitiniai įgūdžiai;
Anglų kalbos žinios (privalumas, bet ne būtinybė).

Įmonė siūlo

Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
Plačias atsakomybės ribas;
Visas reikalingas darbo priemones ir papildomos vertės krepšelį.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 850 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €