Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Gi Group Lietuva

Finansų analitikas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

Pagrindinis Jūsų darbas bus susijęs su Bendrovės finansinės veiklos analize, prognoze, rizikų vertinimu. Naujų investicinių projektų planų sudarymu. Bendrovės Finansinio plano sudarymu ir vykdymu.

Kasdieniniame savo darbe Jūs:
  • Analizuosite, vertinsite ir prognozuosite Bendrovės veiklos ir finansinius rodiklius, teiksite įžvalgas vadovybei;
  • Sudarysite Bendrovės mokėjimo biudžetus ir užtikrinsite jų teisingą vykdymą;
  • Organizuosite Bendrovės metinį finansinį planavimą, užtikrinsite teisingą jo sudarymą.
  • Rengsite vadovybės, statistines ir audito atskaitas susijusias su atliekamomis pareigomis.

Reikalavimai

  • Ne mažėsnė nei 2 metų finansų analitikos patirtis gamybos, prekybos ar paslaugų sektoriuose;
  • Patirtis analizuojant esamus ir buvusius finansinius duomenis ir rezultatus;
  • Išsilavinimas finansų, ekonomikos, tiksliųjų mokslų srityje;
  • Rusų ir anglų k. žinios.

Mes jums siūlome

  • Papildomą sveikatos draudimo paketą;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Draugišką, palaikančią komandą;
  • Ilgalaikį darbą pilnu etatu stabilioje gamybinėje kompanijoje.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.