Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė
More about company »

Finansų analitikas (-ė)

Vilnius - Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Įmonių grupės veiklos ir finansinių rodiklių analizė, išvadų pateikimas;
  • Prognozių rengimas, biudžetų sudarymas, jų kontrolė bei monitoringas;
  • Pajamų ir sąnaudų planų vykdymo kontrolė;
  • Konsoliduotų grupės ir atskirų įmonių ataskaitų ruošimas;
  • Finansinės informacijos rinkimas, sisteminimas ir ataskaitų generavimas;
  • Valdymo apskaitos tobulinimas ir vystymas;
  • Finansinių investicijų vertinimas.

Reikalavimai

  • Turėti aukštąjį (finansų, ekonomikos, matematikos) išsilavinimą;
  • Turėti sėkmingos daugiau nei 2-jų metų panašaus darbo patirties;
  • Išmanyti ekonominės analizės ir apskaitos principus;
  • Sugebėti sisteminti ir analizuoti duomenis, apibendrinti informaciją;
  • Būti racionaliu, kruopščiu, precizišku, analitiškai ir kritiškai mąstyti;
  • Turėti puikų atsakomybės jausmą, būti savarankišku ir iniciatyviu.
  • Labai gerai dirbti kompiuteriu (MS Office, ypač MS Excel; Power BI);
  • Gerai mokėti anglų bei rusų kalbas.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir atsakingą darbą sėkmingai bei aktyviai besiplečiančioje įmonių grupėje;
  • Puikias sąlygas bei darbą profesionaliame kolektyve;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

„Civinity“ – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, teikianti platų aukštos kokybės paslaugų spektrą nekilnojamo turto objektų valdymo, priežiūros ir eksploatacijos srityse.