Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“

FINANSŲ ANALITIKAS (-Ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“

Vertės pasiūlymas Jums:

Jums garantuojame stabilumą ir užtikrintą finansinį atlygį bei motyvacines priemones. Šis darbas - tai įdomūs projektai ir ilgalaikės karjeros potencialas, galimybė nuolat kelti profesinę kvalifikaciją finansų bei šiuolaikinių informacinių technologijų srityje, savarankiškas darbo laiko planavimas, bendraminčių kolektyvas. Bendraujame neformaliai, mokame išklausyti ir pagelbėti, puoselėjame jaukias kolektyvo tradicijas.

Atsakomybių sritys:

Šiame darbe teks rinkti, apdoroti ir analizuoti įmonių finansinius duomenis naudojant duomenų analizės programą Microsoft Power BI; prognozuoti pelningumą ir pinigų srautus; analizuoti ir interpretuoti finansinius rodiklius; vertinti investicinių projektų efektyvumą ir konsultuoti klientus finansų analizės ir valdymo klausimais.

Lūkesčiai kompetencijai:

Esate įgijęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą finansų srityje, gerai išmanote buhalterinės apskaitos principus, mokate apskaičiuoti ir interpretuoti finansinius rodiklius. Gebate analizuoti verslo procesus ir turite darbo su didelės apimties duomenų bazėmis įgūdžių.
Net neabejojame, kad susikalbate anglų k., esate raštingas (-a), profesionaliai bendraujate ir mokate dirbti komandoje. Darbo patirtį su Microsoft Power BI programa laikytume dideliu privalumu.

Susipažinkime ! Siųskite CV dabar !

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“

UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“

UAB Finansų analizės ir valdymo sprendimai (FAVS) – sėkminga įmonė, užsitarnavusi klientų pripažinimą kaip patikimas partneris finansų srityje. Teikiame finansų analizės ir valdymo paslaugas, pasitelkdami modernius analizės metodus padedame verslams sumažinti kaštus ir didinti pelningumą, sutaupyti apyvartinių lėšų, suplanuoti ateities pinigų srautus, nustatyti prioritetines prekių ar klientų grupes bei apskaičiuoti investicinio projekto grąžą.
Finansų valdymas - paprastas raketų mokslas! Daugiau apie mus -
Šiuo metu ieškome naujoko šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Finansų analizės ir valdymo sprendimai“
1607 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.