Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „General Financing“
More about company »

Finansų analitikas (-ė)

Nuo 2302 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „General Financing“

Darbo pobūdis ir atsakomybės:

Esminės atsakomybės:
Grupės metinių, ketvirtinių, mėnesinių finansinių ataskaitų ruošimas, peržiūra, pateikimas.
Metinių, ketvirtinių, mėnesinių ataskaitų (FINREP, COREP) ruošimas, peržiūra, pateikimas Lietuvos Banko priežiūros tarnybai bei kitoms išorės institucijoms.
Pagal poreikį - dalyvavimas rengiant ILAAP, ICAAP dokumentus.
Dalyvavimas ruošiant įmonės metinius bei ketvirtinius veiklos planus/biudžetus.
Dalyvavimas rengiant mėnesinių/ketvirtinių veiklos rezultatų analizę bei vidaus ataskaitų pateikimą įmonės vadovybei bei grupei.
Kita su finansų analize, planavimu be ataskaitų pateikimu susijusi veikla.

Pagrindiniai reikalavimai:

Reikalavimai:
Bakalauro ar aukštesnis laipsnis finansų, apskaitos ar panašiose srityse (tarptautinės kvalifikacijos – ACCA, ACA, CFA ir kita – papildomas privalumas);
Patirtis bankų ir finansinių paslaugų sektoriuje susijusi su ataskaitų (FINREP/COREP) pateikimu LB Priežiūros tarnybai – didelis privalumas;
Kruopštumas, atsakingumas, analitinis mąstymas orientuotas į problemų sprendimą;
Geros anglų kalbos žinios.

Užtikrinsime:

Įmonė siūlo:
Kvalifikacijos kėlimo galimybės (seminarai, konferencijos, kursai);
24 kasmetinių atostogų dienas bei papildomas poilsio dienas kitomis progomis (pavyzdžiui, gimimo dieną);
Visą parą galiojantį draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Socialinių naudų paketą ir kitas papildomas motyvacines priemones, apie kurias plačiau papasakosime pokalbio metu.

Susitikime kavos, nes visi geri dalykai prasideda nuo paprasto pokalbio!

Siųsk gyvenimo aprašymą (CV) per CVbankas sistemą.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Konfidencialumas garantuojamas. Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.
Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis bendrovei UAB „General Financing“. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir teisėto intereso pagrindu saugomi iki atrankos proceso pabaigos.

Atlyginimas

Nuo 2302 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Padėk mums įgyvendinti žmonių tikslus dar šiandien! Kviečiame į profesionalią, novatorišką ir sąžiningą „General Financing” komandą. Drauge sieksime bendro tikslo ir kursime ilgalaikius, draugiškus santykius su klientais. Vertiname partnerystę ir vienybę, todėl pasirūpinsime įdomiais ir naudingais mokymais, pasiūlysime konkurencingą atlyginimą, papildomas atostogų dienas, socialinių naudų paketą ir skanius penktadienio pusryčius su kolegomis. Atsakingai auginsime Tave ir Tavo karjerą!