Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Sakalas“

Finansų analitikas (-ė)

2000-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Sakalas“

Darbo aprašymas

  • Įmonės finansinių duomenų surinkimas, apdorojimas ir analizė;
  • Ataskaitų ir įžvalgų rengimas bei pristatymas;
  • Pasiūlymų veiklos rodiklių gerinimui, teikimas;
  • Dalyvavimas įmonės biudžeto sudaryme; rengiant ir įgyvendinant investicinius projektus; diegiant ir plėtojant verslo analitikos įrankius; tobulinant finansų valdymo procesus;
  • Bendradarbiavimas su rinkodaros ir pardavimų skyriumi (pvz., planuojant reklamines akcijas, nuolaidas).
  • Pardavimų, pirkėjų srautų, akcijų ir pirkinių krepšelio analizė bei analitinių ataskaitų ruošimas;
  • Teikiamų paslaugų savikainų skaičiavimas, atsiperkamumo skaičiavimas. Kainodaros plano sudarymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (ekonomikos arba finansų srityje);
  • Panašaus darbo patirtis finansų kontrolės, analizės ar finansinio audito srityse;
  • Analitinis mąstymas; kruopštumas, atidumas detalėms, savarankiškumas;
  • Apskaitos principų išmanymas;
  • Įmonės finansų valdymo žinios;
  • Pakankamas anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu);
  • Puikūs įgūdžiai naudojantis MS Office;
  • Navision programos išmanymas (privalumas);
  • Gebėjimas susidėlioti prioritetus; loginis, analitinis mąstymas, tikslo siekimas; Iniciatyvumas, savarankiškumas, atsakingumas, kruopštumas, tikslumas.
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Patirtis didmeninės prekybos įmonėje (privalumas).
  • Mokėjimo kaupti, sisteminti, analizuoti ir apibendrinti didelius informacijos srautus.

Mes siūlome

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu
  • Įdomią, atsakingą poziciją, saviraiškos galimybes.
  • Bendradarbiaujantį požiūrį ir pasitikėjimą.
  • Galimybę realizuoti savo kūrybiškumą dalyvaujant skyriaus veikloje;
  • Draugišką komandą, kuri padės adaptaciniu periodu.
  • Skatinamąsias premijas, susietas su įmonės rezultatais.
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

UAB “Sakalas” - patikima ir klientų itin vertinama įmonė, viena stipriausių distribucijos paslaugų teikėjų Baltijos šalyse, atstovaujanti žinomus prekinius ženklus – Storck, Henkel, Reckitt Benckiser, Dilmah, kt. Mes didžiuojamės savo profesionalia darbuotojų komanda, teikiamų paslaugų kokybe bei išvystyta distribucijos sistema. “Sakalas” – tai 28 metai patirties, tai daugiau nei 6000 pardavimo taškų, tai daugiau nei 100 žinomų prekės ženklų, tai 5 padaliniai Lietuvoje. Sužinokite apie mus daugiau:
Į komandą kviečiame profesionalą (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Sakalas“
2219 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
188
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1499 €
25% uždirba 1499-1869 €
25% uždirba 1869-2347 €
25% uždirba nuo 2347 €