Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "CIE LT FORGE"
More about company »

Finansų analitikas

Marijampolė - UAB "CIE LT FORGE"

Darbo pobūdis

Ruošti bendrovės lėšų panaudojimo ir išlaidų ataskaitas.
Analizuoti išlaidas pagal atskirus išlaidų straipsnius.
Kontroliuoti nebaigtos gamybos judėjimą.
Dalyvauti rengiant metinį finansinį bendrovės biudžetą.
Dalyvauti projektuose, kurie padeda racionaliai naudoti išteklius.
Dalyvauti inventorizuojant materialines vertybes, ilgalaikį turtą, nebaigtą gamybą.

Reikalavimai

Aukštasis finansinis/ekonominis išsilavinimas.
Informatikos žinios (pažengusiųjų lygis).
Žinoti analitinio darbo pagrindus, mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją.
2-3 metų panašaus darbo patirtis - privalumas.
Asmeninės savybės: atsakingumas, atidumas, sąžiningumas, reiklumas sau i kitiems, gebėjimas planuoti darbą.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą perspektyvioje įmonėje;
Nuolatines tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą atlygį, įvairias motyvacijos priemones;
Galimybę aktyviai prisidėti prie tarptautinių projektų įgyvendinimo.

CIE LT Forge - šiuolaikiška metalo apdirbimo įmonė, kuri specializuojasi automobilių komponentų, reikalaujančių specialaus gamybos proceso ir aukštos kokybės apdirbimo, gamyboje. Karštas ir šiltas metalo kalimas yra pirmas ir pagrindinis gamybos procesas, po jo seka terminis apdirbimas, precizinis mechaninis apdirbimas. CIE LT Forge didžiuojasi galėdama pateikti klientui išbaigtą produktą, atlikdama visas reikalingas operacijas (nuo kalimo iki mechaninio apdirbimo). Sparčiai didėjant gamybos apimtims į savo komandą kviečiame naujus narius.
Informacija apie UAB "CIE LT FORGE"
1029 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
234
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Darius Masionis