Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB LITAGROS ŽEMĖS ŪKIO CENTRAS

Finansų analitikas

Vilnius - UAB LITAGROS ŽEMĖS ŪKIO CENTRAS

Darbo pobūdis

  • Veiklos ataskaitų rengimas ir teikimas vadovams;
  • Metinio biudžeto planavimas;
  • Nuolatinis įmonės bei buhalterijos procesų tobulinimas, veiklos optimizavimas;
  • Pinigų srautų analizavimas, prognozavimas, valdymas;
  • Įmonės veiklos rodiklių analizė;
  • Kitų vadovybės deleguotų funkcijų atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas finansų/ekonomikos srityje;
  • Analitiko/ekonomisto darbo patirtis 2 metai ir daugiau;
  • Labai geri darbo Excel įgūdžiai (būtinas supratimas apie duomenų organizavimą, didelis privalumas – PowerQuery įgūdžiai);
  • Buhalterinės apskaitos principų supratimas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Draugišką, bendraujančią profesionalų komandą.

Mūsų sėkmės pagrindas – orientacija į ilgalaikę partnerystę ir nuolatinis tobulėjimas, ieškant efektyviausių verslo sprendimų. Investuodama į šiuolaikinę techniką bei darbuotojų kvalifikacijos kėlimą bendrovė nuolat gerina darbuotojų darbo sąlygas, yra socialiai atsakinga ir vykdo savo pažadus, vertina atvirumą, skatina iniciatyvą ir savarankiškumą.
UAB „Litagros žemės ūkio centras“ valdo 7 augalininkyste ir gyvulininkyste užsiimančias bendroves: UAB Aristavos ūkis, UAB Beržų ūkis, UAB Kalpokų ūkis, UAB Šešupės ūkis, UAB Šlapaberžės ūkis, UAB Baušų ūkis, ir UAB Ranktinėlių ūkis. Įmonių grupėje dirba apie 200 darbuotojų.
informacija apie UAB LITAGROS ŽEMĖS ŪKIO CENTRAS
3384 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.