Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Finhocus“

Finansų analitikė (-as)

1400-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - MB „Finhocus“

Darbo pobūdis

Mėnesio "uždarymo" procedūrų sukūrimas, koordinavimas;
Ataskaitų rengimo, apskaitos procesų tobulinimas, automatizavimas;
Apskaitos duomenų auditas;
Duomenų teikimas ir pagalba rengiant investicijų projektų finansinius pagrindimus;
Kitos finansinės konsultacijos.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas finansų, ekonimikos srityje (gali būti paskutinio kurso studentė (-as));
Labai geros lietuvių, anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
Puikūs darbo su MS Office programomis įgūdžiai (ypač MS Excel);
Turi žinių finansų/apskaitos srityje, 1-5 metai darbo patirtis - privalumas;
Turi analitinį mąstymą ir linkęs į detektyvines užduotis - kas, kodėl, iš kur ir kaip;
Esi organizuota (-as), kruopšti (-us), nepasiklysti labirintuose ir susikuri savo sistemą;
Nuolat norinti (-is) išmokti kažką naujo, mėgstanti (-is) darbą ne pagal instrukcijas, bet tokį, kuriame pati (-s) turi rasti sprendimus, generuoti idėjas, rūpintis projektu nuo A iki Z.

Mes jums siūlome

Leis dirbti iš bet kur, nes visa komanda taip dirba – fizinio ofiso neturime;
Mokės bonusus už puikiai įgyvendintus projektus!
Darbo laikas „nuo iki“ – sutartinis dalykas (gali pradėti dirbti ir 10 ar 11 val.);
Pasiūlys „Workation“ – darbą su komanda smagioje aplinkoje!

Atlyginimas

1400-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Finhoc - finansų analizės, ataskaitų rengimo ir kontrolingo ekspertė - teikia įmonėms išorines finansų vadovo/analitiko paslaugas.
Įmonė gyvuoja du metus ir dirba su skirtingų sektorių, dydžių įmonėmis, tad nuobodu tikrai nebus!
informacija apie MB „Finhocus“
3
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.