Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo valdymo inovacijos"
More about company »

Finansų direktorius (-ė) (CFO)

Nuo 4000 Eur
Vilnius - UAB "Personalo valdymo inovacijos"

Darbo pobūdis

Įmonės finansų valdymo strategijos tobulinimas ir įgyvendinimas;
Efektyvios ir motyvuotos finansų departamento komandos formavimas;
Verslo valdymo sistemos parinkimas ir dalyvavimas ją diegiant, darbo šia sistema tvarkos paruošimas, siekiant optimizuoti finansų apskaitos ir verslo procesus;
Įmonės veiklos pelningumo kontrolės ir analizės sistemos sukūrimas;
Finansinės veiklos ataskaitų paketo sudarymas, ataskaitų įmonės vadovybei pateikimo periodiškumo ir tvarkos nustatymas;
Dalyvavimas visuose įmonės ir jos verslo valdymo procesuose.

Reikalavimai

BŪTINAS REIKALAVIMAS: Darbo finansų direktoriumi ar finansų vadovu didelėje gamybinėje įmonėje patirtis;
Įmonių finansų sistemos valdymo verslų pirkimų, pardavimų, apjungimų, atskyrimų metu patirtis;
Universitetinis išsilavinimas (ekonomika, finansai, auditas);
Stipri orientacija į tikslą, lyderio savybės, gebėjimas motyvuoti komandą darbui;
Geras anglų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

Sudėtingą, bet įdomų ir perspektyvų darbą didelėje gamybinėje įmonėje;
Vadovo motyvacinį paketą, visas reikalingas darbui priemones;
Galimybę dirbti savarankiškai ir realizuoti savo idėjas bei sprendimus.
DĖMESIO!
Užtikriname kandidatavusių asmenų konfidencialumą.
Informuojame tik reikalavimus atitinkančius kandidatus.
Be kandidato sutikimo jo kandidatūros įmonei neteikiame.

Atlyginimas

Nuo 4000 Eur atskaičius mokesčius

Virš dešimt metų dirbame personalo paieškos ir atrankos srityje. Įmonėms surandame ir pristatome geriausius savo srities specialistus. Mūsų vertybės - operatyvumas, lankstumas, atlikto darbo kokybė ir atsakomybė už rezultatus.

UAB "Personalo valdymo inovacijos" (valdymoinovacijos.lt) - teisingas pasirinkimas įmonei - ieškant darbuotojo, kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Mūsų klientas - didelė, sėkmingai dirbanti gamybinė sunkiosios pramonės srities įmonė.