Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„ARVI“
More about company »

Finansų direktorius

Vilnius - „ARVI“

Darbo pobūdis

  • Bendrovės finansų valdymo ir kontrolės strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Bendrovės finansinės veiklos monitoringas ir optimizavimas;
  • Valdymo rodiklių analizė;
  • Verslo sprendimų analizė ir finansinis pagrindimas;
  • Veiklos rizikų vertinimas, modeliavimas ir valdymas;
  • Piniginių srautų valdymas;
  • Biudžetų planavimas ir rengimas;
  • Derybos su bankais;
  • Finansavimo šaltinių pritraukimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas finansų srityje;
  • Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis įmonės finansų valdymo srityje;
  • Vadovavimo patirtis;
  • Strateginis mąstymas;
  • Puikios teisinės žinios apskaitos ir finansų srityse;
  • Orientacija į tikslą, lyderio savybės;
  • Gebėjimas organizuoti komandos darbą.

Privalumu laikoma patirtis Baltarusijos rinkoje.

Mes jums siūlome

  • Darbą profesionalų komandoje;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Visas socialines garantijas.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinkus kandidatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas
„ARVI“

„ARVI“

Jau daugiau nei 20 metų ARVI vykdo veiklą, kurios verslo filosofijos centrinė ašis - klientas. ARVI veiklos sėkmės garantas mokėjimas numatyti kliento poreikius anksčiau, nei jie atsiranda, ir pasiūlyti visapusišką prekių ir paslaugų kompleksą.

ARVI - tai atvira inovacijoms, patikima ir stabili profesionalų komanda, kviečianti gabius žmones tobulėti kartu.
Įmonėje vid. atlyginimas 1212€
49% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugsėjo mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)