Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Finansų kontrolės skyriaus vadovė (-as)

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

Ji (jis) bus atsakinga (-as) už įmonės veiklos ir finansų kontrolę, veiklos efektyvumo didinimą, vertės kūrimo sprendimų paiešką bei jų įgyvendinimo kontrolę, racionalų įmonės ir jos padalinių buhalterinės apskaitos ir atsiskaitymų organizavimą ir kt.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, finansų srityje);
  • Panašaus darbo patirtis finansų kontrolės, analizės ar finansinio audito srityse;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (raštu, žodžiu);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Ms Office, patirtis dirbant su dideliais duomenų kiekiais);
  • Tarptautinių verslo apskaitos standartų, verslo apskaitos standartų bei kitų buhalterinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų žinojimas;
  • Analitinis, strateginis mąstymas;
  • Pareigingumas, darbštumas, atsakingumas;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti darbą;
  • Gebėti valdyti bei įgyvendinti pokyčius.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir savarankišką darbą, profesinio tobulėjimo galimybes, darbui reikalingas priemones.

Mūsų klientei – gamybinei, paslaugų įmonei, turinčiai padalinius Lietuvoje, šiuo metu dirbti Kaune reikalinga (-as) Finansų kontrolės skyriaus vadovė (-as).

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: + 370 5 2691076.
Kontaktinis asmuo: Asta.