Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PKC Group Lithuania“
More about company »

Finansų kontrolieriaus (-ės)

Panevėžys - UAB „PKC Group Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Įmonės veiklos ir finansinių rodiklių vertinimas ir analizė;
  • Metinio biudžeto ir mėnesinių prognozių sudarymas, vykdymo priežiūra ir kontrolė, proceso tobulinimas;
  • Pajamų ir sąnaudų plano vykdymo kontrolė, nuokrypių analizė, pasiūlymų teikimas;
  • Finansinės informacijos rinkimas, sisteminimas ir ataskaitų generavimas;
  • Periodinių ataskaitų ruošimas ir teikimas vadovybei;
  • Programų ir įrankių, padedančių optimizuoti finansų valdymą, kūrimas ir diegimo koordinavimas;
  • Apskaitos procesų analizė ir optimizavimas;
  • Aktyvus bendradarbiavimas su Finansų skyriais kitose grupės įmonėse.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas finansų, ekonomikos ar apskaitos srityje;
  • Ne mažesnė nei 2 metų finansų kontrolieriaus/analitiko darbo patirtis;
  • Finansinės analizės, verslo ir apskaitos standartų ir principų išmanymas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, ypatingai Excel, PowerPoint)
  • Analitinis, loginis mąstymas, gebėjimas sisteminti, apibendrinti ir pristatyti informaciją;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, kruopštumas, labai geri organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios.

Kandidatuojant būtinas motyvacinis laiškas.

Mes jums siūlome

  • Vidinius ir išorinius mokymus;
  • Asmeninį ir profesinį augimą bei tobulėjimą.

PKC Group Lithuania UAB plečia savo veiklą Panevėžyje ir šiuo metu kviečia prisijungti prie komandos naujus narius!
Informacija apie UAB „PKC Group Lithuania“
892 €
Vid. atlyginimas bruto
1758
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 698 €
25% uždirba 698-808 €
25% uždirba 808-1013 €
25% uždirba nuo 1013 €
Vadovas: Marius - Florin Dinescu