Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

FINANSŲ KONTROLIERIUS (-Ė)

Nuo 2800 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Elektrėnai, Vievis - CVbankas.lt klientas

Darbo pobūdis:

  • Rengti finansų, verslo ataskaitas vadovams ir akcininkams
  • Planuoti bei prižiūrėti biudžeto sudarymo procesą
  • Pateikti įžvalgas apie galimas efektyvumo sritis
  • Įvertinti verslo ir investicinius projektus per finansinę prizmę
  • Vadovauti tarptautinei komandai

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas Ekonomikos, Finansų srityje
  • Ne mažesnė nei 3 m. patirtis Finansų kontrolieriaus ar vadovaujančioje pozicijoje
  • Verslo procesų išmanymas
  • Patirtis audito srityje - privalumas
  • Puikios anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu yra būtinos
  • Vadovavimo įgūdžiai
  • Patirtis tarptautinėje įmonėje – privalumas
  • Puikūs Microsoft Excel įgūdžiai

Siūlome:

  • Darbą tarptautinėje kompanijoje
  • Mokymosi galimybes ir profesinį augimą
  • Jauną, veržlią ir profesionalią komandą
  • Priedus, priklausančius nuo Jūsų pasiektų rezultatų

Atlyginimas

Nuo 2800 €/mėn. į rankas
CVB client

CVbankas.lt klientas

Kviečiame prisijungti prie tarptautinės elektroninės prekybos įmonės.