Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Gera augti –personalo atrankos agentūra
More about company »

Finansų kontrolierius (-ė)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Gera augti –personalo atrankos agentūra

Darbo pobūdis

  • Finansų, pavedimų ir hipotekų kontrolė;
  • Palūkanų išmokėjimo grafikų ir leidimų nuimti hipotekas kontrolė;
  • Atstovavimas Profitus klientų notarų biuruose;
  • Klientų sutarčių vykdymo kontrolė;
  • AML: Investuotojų ir vystytojų dokumentacijos kontrolė;
  • KYC: Investuotojų ir vystytojų pažinimo kontrolė;
  • Duomenų nPRDB teikimas;
  • GDPR pareigūnas. Klientų duomenų apsaugos užtikrinimas;
  • Atitikties pareigūnas. Atitikimo įstatymo užtikrinimas;
  • Įmonės procesų kontrolė.

Reikalavimai

  • Teisinis / finansinis /ekonominis išsilavinimas (būtinas);
  • Patirtis BIG4;
  • Kruopštumas, atidumas, darbštumas, pedantiškumas;
  • Atsakomybės prisiėmimas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą energingame, augančiame kolektyve;
  • Darbo vietą moderniame Park Town biure;
  • Galimybę kartu kurti ir prisidėti prie naujo augančio inovatyvaus verslo;
  • Komandos Team buiding 4 kartus per metus;
  • Mokymus, konferencijas bei visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

GERA AUGTI – PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA.
Mūsų klientas – PROFITUS kompanija, kuri, kuria investavimo platformą į nekilnojamąjį turtą. Suteikia galimybę kiekvienam investuoti į NT. PROFITUS platformoje diegiamas naujas požiūris į investavimą ir nekilnojamąjį turtą.