Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

FINANSŲ KONTROLIERIUS (-Ė)

1700-2200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Įmonės finansinių rodiklių analizė, prognozių sudarymas;
  • Konsoliduotų ataskaitų rengimas ir pristatymas investuotojams (management accounting); įstatyminių ataskaitų pateikimo priežiūra ir koordinavimas (statutory accounting); vidinių ataskaitų rengimas pagal poreikį;
  • Duomenų sisteminimas, informacijos pateikimas įvairiais pjūviais;
  • Finansinių kontrolės sistemų kūrimas;
  • Esamų apskaitininkų/išorinių buhalterių darbo priežiūra ir darbo koordinavimas;
  • Dalyvavimas biudžeto sudaryme ir kontroliavime;
  • Buhalterinių dokumentų saugojimo sistemos sukūrimas ir optimizavimas;
  • Finansinių auditų koordinavimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas finansų, ekonomikos srityje;
  • Gebėjimas sisteminti ir analizuoti duomenis;
  • Puikus analitinis mąstymas;
  • Patirtis finansų ir audito srityje 3 metai (didelis privalumas būtent audito srityje);
  • Anglų kalba (C1 lygiu).
  • Kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas ir noras tobulėti.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybė dirbti tiek iš ofiso, tiek iš namų;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1700-2200 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - ambicinga, inovatyvi ir tarptautinėje rinkoje veikianti kompanija, šiuo metu prie savo komandos kviečia prisijungti Finansininką (-ę)!