Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „People Link“

Finansų patarėjas (-a) (Galimas nuotolinis darbas)

1200-1650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys, Kupiškis, Pasvalys - UAB „People Link“

GALIMYBĖ TAU:

  • Pasisemsi neįkainojamos patirties viename didžiausių bankų ir turėsi galimybę augti iki aukščiausio lygio profesionalų, gaudamas (-a) mokymus ir visokeriopą pagalbą iš grupės vadovų bei kolegų
  • Patirsi daug iššūkių ir prisidėsi prie naujoviško banko kūrimo, dirbant profesionalioje aplinkoje, kurioje būsi įkvėptas (-a) savo darbą mylinčių ir draugiškų žmonių komandos
  • Gausi visas socialines garantijas, kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį ir patrauklų papil-domų naudų paketą (sveikatos draudimas, papildomos atostogų dienos, pensijų kaupimas ir kt.)

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:

  • Vykdysi susitikimus su klientais, išsiaiškinsi klientų poreikius ir pateiksi tinkamiausią finansinį sprendimą
  • Tvarkysi mažmeninės bankininkystės klientų - tiek privačių asmenų, tiek verslo klientų – gau-namas paraiškas kliento pageidaujamu kanalu (pvz., vaizdo skambučiu, telefonu, el.paštu, susi-tikimo metu ir kt.)
  • Kursi, palaikysi ir plėtosi santykius su naujais ir esamais klientais, kursi pridėtinę vertę klientui, užtikrinsi puikią klientų patirtį
  • Pardavinėsi bankininkystės produktus (paskolų, lizingo, taupymo, kasdienius bankininkystės), sieksi tiek individualių, tiek komandos tikslų

REIKALAVIMAI:

  • Patirtis pardavimų, pardavimo palaikymo ir (arba) klientų aptarnavimo srityse
  • Gebėjimas laisvai bendrauti su skirtingų tipų klientais
  • Puikūs žodinio ir rašytinio bendravimo įgūdžiai lietuvių, pageidautina - rusų ir anglų kalbomis

Atlyginimas

1200-1650 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame ambicinga, greitai prisitaikanti prie kintančių klientų poreikių bei Luminor vertybėmis besivadovaujanti komanda. Nuolatinis noras gerinti klientų patirtį konsultuojant klientus teikiamų paslaugų ir produktų klausimais – neatsiejama mūsų dienos dalis. Dirbame slenkančiu grafiku, tam, kad klientams padėtume tada, kada mūsų labiausiai reikia.
Jeigu čia rašoma apie tave – prisijunk prie Luminor komandos!