Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Simplika"
More about company »

FINANSŲ SKYRIAUS KOORDINATORIUS (-Ė)

Vilnius - UAB "Simplika"

Darbo atsakomybės:

  • Pilna atsakomybė už finansų skyriaus veiklos rezultatus;
  • Finansų skyriaus darbų paskirstymas ir koordinavimas;
  • Valdymo ataskaitų rengimas ir jų pristatymas vadovams;
  • Kolegų konsultavimas įmonės viduje;
  • Finansų skyriaus darbų optimizavimas ir procesų tobulinimas;
  • Kiti tiesioginio vadovo deleguoti darbai.

Reikalavimai:

  • Patirtis buhalterijoje (ne mažiau 5 metai);
  • Puiki anglų kalba (žodžiu ir raštu), rusų kalba - privalumas;
  • Iniciatyvumas ir lankstumas naujovėms;
  • Atidumas detalėms;
  • Gebėjimas dirbti komandoje.

Mes siūlome:

  • Darbą patikimoje ir inovatyvioje įmonėje;
  • Pozityvią darbo atmosferą;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Galimybę tobulėti.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų partneris - BaltLED - tai vienas didžiausių LED apšvietimo sprendimų vystytojų Baltijos šalyse, platinantis savo produkciją daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje. Per 13 metų veiklos taikydami LED ir apšvietimo valdymo technologijas bendrajame apšvietime savo klientams padėjo sutaupyti daugiau nei 910 000 EUR.
BaltLED komanda, jau yra suprojektavusi apšvietimą šimtams komercinių ir pramoninių objektų Lietuvoje ir Europoje. Įnovatyvi įmonė 2018 metais gavo „TOP įmonė“ titulą. Konkurse “Lietuvos metų gaminys”, BaltLED produktai buvo įvertinti aukso medaliais.
Šiuo metu ieškome veržlaus, iniciatyvaus žmogaus, kuris galėtų koordinuoti finansų skyriaus veiklą, joje puikiai save realizuotų, gebėtų inicijuoti pokyčius ir augti kartu.