Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "CITUS"
More about company »

FINANSŲ VADOVAS arba VADOVĖ

Vilnius - UAB "CITUS"

DARBO POBŪDIS

  • Įmonių finansų valdymo ir kontrolės strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Įmonių finansinės veiklos monitoringas ir optimizavimas;
  • Valdymo rodiklių analizė;
  • Pinigų srautų valdymas;
  • Verslo sprendimų analizė ir finansinis pagrindimas;
  • Veiklos finansinių ir mokestinių rizikų vertinimas ir valdymas;
  • Biudžetų rengimas ir kontrolė;
  • Finansavimo šaltinių pritraukimas.

REIKALAVIMAI

  • Ne trumpesnė nei 5 metų darbo patirtis įmonės finansų valdymo srityje;
  • Sėkminga vadovavimo patirtis, strateginis mąstymas;
  • Puikios žinios apskaitos ir finansų srityse;
  • Orientacija į tikslą, lyderio savybės;
  • Gebėjimas organizuoti komandos darbą.

PRIVALUMAI
  • Patirtis nekilnojamojo turto srityje;
  • Patirtis, susijusi su tiesioginių finansų įstaigos, draudimo įmonės ar priežiūros institucijos funkcijų vykdymu.

MES SIŪLOME

  • Atsakingas pareigas ir perspektyvų bei dinamišką darbą sparčiai augančioje NT vystymo įmonėje;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį, visas socialines garantijas;
  • Darbą profesionalų komandoje;
  • Galimybę mokytis, tobulėti ir dalyvauti projektų įgyvendinime.
UAB "CITUS"

UAB "CITUS"

#GeraDirbtiCitus

#Mes_CITUS, ieškome savojo kelio ir unikalios sėkmės formulės statybų ir nekilnojamojo turto rinkoje, kur tiek nedaug išskirtinumo ir unikalumo, o sėkmė statoma ant ankstesnių ar net svetimų sėkmės projektų.

Dar vos prieš metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto bei lankstaus verslo projektų ir idėjų generatoriai bei įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Norėdami to pasiekti dirbame daug ir greitai. Mūsų sparčiai auganti komanda panašesnė į kūrybinę agentūrą nei į statybų brigadą. Ji ir yra CITUS sėkmės garantas.

Esame #drąsūs, #greiti, #inovatyvūs ir #draugiški. Reiklūs sau ir kitiems. Taip sukūrėme sėkmės istoriją, kuri leido mums augti, tobulėti ir stiprėti, todėl ją branginame, tačiau norime pasidalyti.

Ateik, išgirsk ir sukurk naują, savo skyrių #CITUS_sėkmės_istorijoje!
Informacija apie UAB "CITUS"
1549 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mindaugas Vanagas