Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Atticae“
More about company »

Finansų vadovas (-ė)

Alytus - UAB „Atticae“

Pagrindinės atsakomybės:

  • Finansų valdymo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Finansinės veiklos ataskaitų sudarymas, gautų duomenų analizė ir vertinimas;
  • Piniginių srautų prognozavimas ir vertinimas;
  • Klientų finansinės būklės analizė;
  • Finansinės atskaitomybės ir audito procesų organizavimas bei koordinavimas;
  • Dalyvavimas formuojant padalinių biudžetus, jų kontrolė.

Reikalavimai pozicijai:

  • Finansų valdymo darbo patirtis verslo įmonėje ne mažiau 3 metų;
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas finansų/ekonomikos srityje;
  • LR mokesčių ir apskaitos bei finansų valdymą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
  • Geri įgūdžiai dirbant su MS Excel programa;
  • Strateginis mąstymas, geri analitiniai gebėjimai, prognozių, finansinių planų rengimo, piniginių srautų valdymo įgūdžiai;
  • Privalumai: darbo patirtis gamybinėje įmonėje.

Vertė

  • Atsakingą ir įdomų darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones;
  • Konkurencingą atlyginimą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

"Atticae"- individualiai pritaikyti personalo atrankos bei darbo teisės sprendimai. Kiekvienas karjeros ar verslo kelias yra unikalus, todėl klientams padedame nupiešti išskirtinį jų sėkmės žemėlapį.